Jump to content

Kulaklığın Tuşuna Basmadığım Sürece Az Ses Çıkıyor

yenidunya
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar iyi geceler benim  ZTE kulaklığım var modeli DEM-11 DC3.5 herşey iyi yalnız şöyle bir sorunu var...

Mesela ben müzik dinlerken kulaklığın bir tane düğmesi var o düğmeye sadece basılı tuttuğum zaman normal ve en iyi şekilde ses geliyor. Ama o düğmeye basılı tutmayıpta normal şekilde dinlediğim zaman kendini eko moduna alıyor başka bir deyişle ses çok az geliyor ve eko yapıyor... Var mıdır bunun bir çözümü?

Arkadaşlar iyi geceler benim  ZTE kulaklığım var modeli DEM-11 DC3.5 herşey iyi yalnız şöyle bir sorunu var...

Mesela ben müzik dinlerken kulaklığın bir tane düğmesi var o düğmeye sadece basılı tuttuğum zaman normal ve en iyi şekilde ses geliyor. Ama o düğmeye basılı tutmayıpta normal şekilde dinlediğim zaman kendini eko moduna alıyor başka bir deyişle ses çok az geliyor ve eko yapıyor... Var mıdır bunun bir çözümü?

bu bir arıza filan değildir o kulaklık cihaza uygun değildir bunu gösterir çünkü cihazla kulaklık jack ve jack girişlerinin mikrofon ve sağ sol kulaklık bağlantılarının farklı olmasından dolayı böyle bir eko yapıyor sen o tuşa bastığında ise mikrofon değil kulaklık gücü aktif oluyor farklı bir kulaklık denrsen sorun kalmaz

ben kendi pc m de  samsung un özel kulakligi  bu telefona ait

bu telefon dan aldigim kablo ile simdi ye kadar kötü kulaklik kirdigimi hatirlamam ama 2 yada 3 senedir en fazla 5 kere bozulmustur oda kablo kirilma olayi yüzündendir 50660455_tn30_0.jpg

buda kullandigim kullaklik  senin   tek cözümün kulaklik dan düme bölümünü söküp orayi düz baglaman  bu seferde telefondan aram yapma arama sonlandirma tarzi seyler yapamazsin telefonda

Arkadaşlar sizden çok özür diliyorum belirtmediğim için haklı olarak telefon konusunda tavsiyelerde bulundunuz... Yalnız şimdi belirteyim benim derdim laptopdaydı...

Zaten telefonun uyumsuzluğundan dolayı böyle olacağını bir arkadaşımdan öğrenmiştim... Peki laptop için nasıl bir tavsiyede bulunabilirsiniz?... Çözüm önerileriniz nelerdir?

Edited by yenidunya

Arkadaşlar sizden çok özür diliyorum belirtmediğim için haklı olarak telefon konusunda tavsiyelerde bulundunuz... Yalnız şimdi belirteyim benim derdim laptopdaydı...

Zaten telefonun uyumsuzluğundan dolayı böyle olacağını bir arkadaşımdan öğrenmiştim... Peki laptop için nasıl bir tavsiyede bulunabilirsiniz?... Çözüm önerileriniz nelerdir?

yine aynı fark etmez kulaklık uyumsuzluğundan kaynaklı farklı kulaklık dene