Jump to content

Driver Taratma Ve Yükleme ?

HaulTime
 Share

Recommended Posts

audioex veya audio ile ams de player olacak iş değil ben ams için bass.dll plugini geliştiriyorum tamamlanınca paylaşacağım zaten onunla istediğin gibi müzik çalar yaparsın sardırma slider derken progresse tıklayınca müziğim ileri ve geri sarmasını mı istiyorsun ?

ilk öne mouse pozisyonunu al sonra müzik süresini al müzik süresini progressin genişliğine böl ve mouse X pozisyonundan progresin X pozisyonunu çıkar bu şekilde müziği normal playerlarda gibi ileri-geri sarabilirsin

Edited by milano88

cok saol kardeşim :) 

kardeşim artık sövecen ama birde :) sarkı degistirme yani ileri tusuna basınca listboxda sonraki sarkıya geri basınca listboxda önceki sarkıya gitmeyi nasıl yapcam onada el atsan :) sanada gece gece zahmet verdik ama 

:) sorduğun sorunun cevabı zaten soruda saklı global fonksiyona bir değişken ver örn: milano88 = 0; sonra bu değişkeni listbox double click bölümünde müziği çalarken listbox.getselected indexini ata yani milano88 = ListBox.GetSelected("Listbox1"); ileri butonuna milano88 = milano88 + 1; de ve ListBox.SelectItem(milano88); de yol şu şekilde olucak muzik = Listbox.GetItemData("Listbox1", milano88); muzikcal(muzik); geri butonu içinde tam tersi milano88 = milano88 - 1; apz de benim 3-4 yıl önce verdiğim müzikçalar örneğini kullanmışsın oradaki milano88 = true; değişkenini başka bir değişken ile değiştir veya listbox indexini farklı bir değişken yap hazır kod vermek istemiyorum çünki copy paste yaparsan mantığını anlayamazsın ve hep sıkıntı yaşarsın öğrenmen açısından bu şekilde basitçe anlatmaya çalışıyorum

Edited by milano88