Jump to content

rapidshare sorun yaşıyorum

kamp

Recommended Posts

arkadaşlar rapidshare den dosya indiremiyorum orta düzey kullanıcıyım ama bi türlü indiremiyorum indirme yaptığım da ise % 99 oranında indiriliyor %1 rini ise indiremiyor windows ne yapmam lağzım ve ya ne program kurmam lağzım bilgisayarıma şimdiden yardımınız için teşekkürler

internet download manager kullan kesinlikle baglantıda sorun olmadıkca indirmeyi kesmiyor. ve kesinlikle yarım indirme yapmıyor. mesela bazen olmuştur 100mb lik dosyayı 70mb indirip tamamlandı diyebiliyor. ama bu programla öyle bir sorun yok

internet download manager kullan kesinlikle baglantıda sorun olmadıkca indirmeyi kesmiyor. ve kesinlikle yarım indirme yapmıyor. mesela bazen olmuştur 100mb lik dosyayı 70mb indirip tamamlandı diyebiliyor. ama bu programla öyle bir sorun yok

Internet download manager da çözüm olmuyor arkadaşın belirttiği soruna, aynı sorun bende de vardı, internet download manager-free download manager ile denedim, normal olarak indirdim yine son 1 saniyede kalıyor ve öteye gitmiyor, nasıl çözüldüğünü bilmiyorum,bende düzeldi ama. Çözümü bilsem paylaşırdım, kendiliğinden düzeldi. İstersen warezin dediği gibi internet download manager ı bi dene.

Warez arkadaşa katılıyorum... eğer bir bağlantı sorunun yoksa İnternet Download Manager kesinlikle kesme yapmaz... Ayrıca indirme akışını da düzenlediği için kitleme olmaz ve transfer hızı limitin oranında artar...

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

arkadaşlar dediğiniz gibi yaptım idm yeni versiyonu kurdum ama sorun ondan değilmiş ie den kaynaklanıyormuş şimdiye kadar mozilla ile denedim olmadı ama sorunu opera ile çözdüm

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...