Jump to content

Win8 Ve Nvidia

ozgun2
 Share

Recommended Posts

orj windows 8 single lang. yüklü bir casperda nvidia 635 m var ve sürücü verisyonu 311.54 ben sürücüyü güncellemeye çalışıyorum 337.88 son sürüme. ama "bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımını bulamadı" diyor garantiden geldi bugün adamlar test yaptık donanımsal hiçbir sıkıntı yoktur yazıp geri postalamış. önümde bir büt sınavı var bitsin baya bi saydıracam zaten uğraşıcam bununla. drivere bakıyorum nvidanın sitesinde win 8 uyumlu gösteriyor kuruyorum kaldırıyorum baya bi uğraştım ama şu an elde var sıfır. kendim ne tür uğraşlar verebilirim yani yazılımsal olarak format ya da ek program vs. vs. bi fikri olan var mı*  şimdiden teşekkürler.

*ürünü ilk aldığımda da güncellemiyordu ama ankaraya gitmek zorunda olduğumdan seslenmedim cihazı kardeşim sadece ödev için kullanıyor

*crysis filan açıyo cihaz ekran kartını görüyo yani sorun yok o noktada

*sorun yazılımsal olsa adamlar 4 aydır mı güncellemiyor hatayı nvidia

* alt sürümleri de güncellemiyor tek çalıştığı sürüm 311.54 :)

*diğer driverler sıkıntısız. bu da sıkıntısız ama güncelleme yapmıyor. lisanslı windows alıp güncelleyememek gibi :)

* google amcanın formülleri de işe yaramadı :(

ben VAİO kullanıyorum gt745m ekran kartına her ay güncelleme gelmiyor bu 3 veya 4 ay da alabiliyor olmuyorsa(illaki kafama taktım çözcm bu sorunu) diyorsan  driver ve dosyaları yedeğe alıp formatla tekrar yükle işe yarayabilir. olmazsa yakınında olan bir PC tamircisine götür onlar büyük bir ihtimalle sorunu çözer  :mobile: