Jump to content

Western Digital 1Tb 2,5" Usb 3.0 Satılık Hdd

libertic
 Share

Recommended Posts

WD My Passport Ultra 1TB 2,5" USB 3.0 Taşınabilir Harddisk

Ürünü yaklaşık 6 ay önce aldım. 3 ay kullandıktan sonra aynı modelin 2 TB olanını aldım. Kullanmadığımdan ötürü satıyorum. Ürün çok temizdir, düşme ve çarpma gibi kazalar şuana değin yaşanmamıştır. Yazılımsal ve donanımsal herhangi bir hasarı yoktur. Piyasada en çok satılan modellerden biridir. Yetişkin bir insanın elinin içine rahatça sığabilecek kadar küçüktür, neredeyse kredi kartı boyutundadır. Sıfırının piyasa değeri şuan itibariyle 190-210 TL arasındadır ben 150 TL istiyorum ama pazarlık yapılabilir. İlgilenen ve almak isteyen arkadaşlar öm'den mesaj atarlarsa hesap numarasını verebilirim. İstedikleri kargoya firması ile de gönderirim.

[spoiler]

335fk3q.jpg

mtay5z.jpg

8xpo4n.jpg

2nqrxgy.jpg

2h5067t.jpg

jhvrd0.jpg

[/spoiler]

Güzel kardeşim ürün çok temiz, havale ve kargo ücretini ben üstlenebilirim, bu durumda 135 liraya falan düşecek.

ya kardesım ıyı guzelde bende oqrencı adamım ıhtıyacım var yurt ucretı odedıkten sonra bana kalan param bu valla olmasada canın saolsun ne yapalım herseyın hayırlısı olsun

asıl sen kusura bakma kardesım degerlı vaktını ayırdıgın ıcın tesekkur ederım hayırlı satıslar

1-2 güne istediğim fiyata alıcı çıkmazsa sana veririm artık, biraz paraya ihtiyacım var yoksa bu kadar inmezdim.

ya sen gıttıgıdıyora attıqında ben kredı kartı vursam da sen paranın hepsini alıyosun kı ben sadece aydan aya odicem sen paranın tamamını alıcaksın kardes daha once gıttıgıdıyorda satıs yapmadın mı 

eger kabul edersen bugun cekelım hem benım ısım gorulsun hem senın işin ne dıyosun kardes 

ya sen gıttıgıdıyora attıqında ben kredı kartı vursam da sen paranın hepsini alıyosun kı ben sadece aydan aya odicem sen paranın tamamını alıcaksın kardes daha once gıttıgıdıyorda satıs yapmadın mı 

eger kabul edersen bugun cekelım hem benım ısım gorulsun hem senın işin ne dıyosun kardes 

Daha önce hiçbir yerde bir şey satmadım. Bir de orda komisyon alacaklar ondan dolayı da vermek istemiyorum.

tamam da kardes ben qonderıceqın malın saqlam olup olmadıgına nasıl emın olcam nasıl quvenıcem ¿ hadı dıyelım sen bana saqlam qonderdın yolda karqoda hasar gordu ben bunu nasıl anlatıcam sana ¿ sen parana bakarsın bende halıme aglarım yanlismiyim ¿