Jump to content

[Soru]Ftp Program İndirici

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Ben Programları Bir Ftp Ye Atacam

Bir Treelist Olacak.Ve O Treelistteki CheckBoxlara Tıkladığımda Ftp deki Linkleri Seçecek.Yani Treelistte Google Chrome Tik Koyunca İndir Butonuna Bastığımda Onu Ftp Çekip İndirecek... 

Bunu Nasıl Yapabilirim???

Edited by kaan_karabey

ramazan sonuna yetiştirmeye çalıştırdığım 2 senelik projemde ben bunu kullandım, böyle şıp diye anlatılabilecek bir konu değil ben bile en az 10 tane örnek projeden yararlandım sen başla takıldığın yeri sor yardımcı olabilirsek olurumz.  istersen pm ile iletişime geç detaylı olarak resileri göstereyim

ramazan sonuna yetiştirmeye çalıştırdığım 2 senelik projemde ben bunu kullandım, böyle şıp diye anlatılabilecek bir konu değil ben bile en az 10 tane örnek projeden yararlandım sen başla takıldığın yeri sor yardımcı olabilirsek olurumz.  istersen pm ile iletişime geç detaylı olarak resileri göstereyim

Anladım ama bunu nasıl yapabilirim elinizde örnek dosyalar var mı?????

Bu şekilde yardım alamazsın ama. En azından Kodu bilmiyorsan bile örnek bir tasarım yapıp, içine çalışmasını istediğin nesneleri ekleyip buraya eklemelisin ki bizde içini dolduralım. Ben senin istediğinin daha gelişmişi şeklinde iki adet proje tamamladım. Biri AMS biri C#, sen bölüm kurallarımıza uygun sorular sorarsan her türlü yardımcı oluruz.

Bu şekilde yardım alamazsın ama. En azından Kodu bilmiyorsan bile örnek bir tasarım yapıp, içine çalışmasını istediğin nesneleri ekleyip buraya eklemelisin ki bizde içini dolduralım. Ben senin istediğinin daha gelişmişi şeklinde iki adet proje tamamladım. Biri AMS biri C#, sen bölüm kurallarımıza uygun sorular sorarsan her türlü yardımcı oluruz.

Kintaro Proje Dosyasını Yaptım İnşallah İstediğim Olur :D 

https://yadi.sk/d/oX8bHLiJWJXzj

programları listeleme ve indirme ile ilgili örnek bi kaç kod yazdım. en azından mantığı anlaman adına.

Kodlar: Page On Show ve Seçilenleri İndir buttonu On Click evresinde.

http://s3.dosya.tc/server25/DwCmeR/KaanKarabeyv2.rar.html

Benim Eklediklerim...

İndirmeler Bittiğindeki Görevler...

Tümünü Seç - Seçimleri Kaldır

Download ederken vazgeçme olayı
İndirilenler Klasörünü Açma

Kullanıcıya Bilgi Mesajı Verme

Eklediğim Kodlarda Belki Sıkıntı Olabilir Sıralama Yönünden Ama Sağlıklı Çalışıyor.Eklediğim Kodların Sıralamasını da Düzenlerseniz Sorunsuzdur. 

Eklenecekler:

Toplam Program Sayısı

Seçilen Program Sayısı

Toplam Boyut

Ftp Program Ekle ve Ftp Program Sil Olaylarını Nasıl Halledebilirim????

Rar dosyalarıda indirmek istiyorum fakat rar uzantılı dosyaları exe şeklinde indiriyor.exe ise exe
şeklinde indirmesini rar ise rar şeklinde indirmesini nasıl sağlarım???

StatusDlg.Show() Olayını Progress e Bağlayarak StatusDlg.Hide() Yapılacak.

Daha önce indirilmiş olan programlar listede pasif görünmesini yapabilirmiyiz?????*

Program her açıldığında liste.ini yi Ftp den çekip onları treeliste eklemesini istiyorum...Eğer Ftp deki 
liste.ini dosyası aynıysa indirmesine gerek yok...Bunu nasıl yapabilirim???

Proje linki:

https://yadi.sk/d/6mpzkAqJWKskC
Edited by kaan_karabey

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...