Jump to content

Hangi Laptopu Almalıyım ?

Recommended Posts

Arkadaşlar 1500-2300 civarlarında bütçem var bayadır bilgisayar konularından uzak olduğum için karar veremiyorum oyun oynamıyorum fakat programlama photoshop tarzı şeyler için zamandan kazanabileceğim bir ürün olsun istiyorum önerileriniz neler ?

Arkadaşım DELL şaşma teknik servisi muazzam evinde gelip onarım yapıyorlar ve bu öteki firmalardan ayıran en önemli şey ve gerçekten müşterisine değer veren ender firmalardan bir tanesidir.

Benim yaklaşık 1 sene önce  aldığım laptop 

http://www.istanbulbilisim.com.tr/dell-inspiron-i17rm-2742slv-notebook-fiyati,58461.html

her şey güzel bi vga ile batarya bozuyor işi :D bana göre

vga çıkışı yok :( ama artık günümüzde vga önüne hdmı geçtiğini düşünürsek fazla dezavantaj sağlamıyor gibime geliyor

batarya kısmını anlamadım ?

5.5 saat diyor batarya ya bana göre az daha çok dayananları var bide evet hdmı var ama bazı elektronik aletlerde hdmı yok sadece vga girişi var bunu unutmamak lazım.ama yinede çok güzel laptop aba ben her zaman1 monster 2 toshiba 3 dell olarak sıralandırıyorum.

Edited by FeritEtemSinBin

5.5 saat diyor batarya ya bana göre az daha çok dayananları var bide evet hdmı var ama bazı elektronik aletlerde hdmı yok sadece vga girişi var bunu unutmamak lazım.ama yinede çok güzel laptop aba ben her zaman1 monster 2 toshiba 3 dell olarak sıralandırıyorum.

arkadaşım sitelerde yazan batarya sürelerine takılma emin ol ki 4 saat süre verilen bataryalarda 4 saaat kullanamıyorsun aynı şekilde 5,6,7 saat batarya içinde bunlar geçerli tabiki düşük almamak mantıklı bu  nerdeyse butun elektronik eşyalarda aynıdır.

monsterın özellikleri diğerlerine gerçekten fark yaratıyor kafamda var 

toshiba ve dell den ürün seçemiyorum birbirine benzeyen bir sürü ürün var özellikler de çok ayrıntıya düşmüş durumda 

http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-7537-s51w81c-notebook bir arkadaş ta bunu yolladı 

Performans olarak iyidir, aylardır kullanıyorum. Kafana takılan varsa sor.

Ayrıca hdmi'ı vga'ya çeviren parçalar var, sıkıntı yaşatmıyor. Ben projeksiyonda kullanıyorum.(http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/hdmi-to-vga-kablo-cevirici-converter-100uyumlu-118924311)