Jump to content

Call Recorder V1.5.9 Premium Apk

Smartsis
 Share

Recommended Posts

wkoByxI.jpg

Telefondaki görüşmelerinizi kayıt etmeye yarayan uygulamadır.
Bu tür kayıt out-of-the-box, bu işletim sistemi çekirdeği ve kök erişimi donanım desteğine ihtiyacı genellikle mevcut değildir. Eğer bir HTC cihazınız varsa, özel bir ROM var, sen Kardayız. Aksi takdirde, XDA sitesini ziyaret edin, bol vardır. 
Temelde herhangi bir cihaz vb Qualcomm çip, diyelim ki, onların aslanağzı, cihazınızın böyle bir desteği varsa, program hala kayıtları telefon dayanıyor koşuluyla, desteklenir, ancak Android tercihlerinde API ve kaydı seçmek için ihtiyaç vardır olacak büyük olasılıkla değil hattından, mike devam edin. Herhangi bir yorum yapmak veya önerilerinizi göndermek için çekinmeyin. 
Özellikler 
Çağrı kontrolünde • 
• Çağrı onayla 
• İstisnalar 
• çağrı eylemleri iletişim Sonrası 
• Arama kayıtları 
• kayıtlar hakkında bilgiler düzenle 
• Ses kontrolü 
• WAV, AMR, MP3 
• WAV kayıtları için Manuel şifreleme 
Standart API - root erişimi gerektirmez yöntemi. Kullanmadan önce her ses kaynağını kontrol edin. Birçok telefonları mikrofon sadece (ses kaynağı "Mikrofon" seçili olmalıdır), bu yöntemi kullanarak kayıt desteklemek. 
CAF ve ALSA - iki yöntem root erişimi gerektirir. Kayıt → ayarlarında cihaz ayarları burada çok önemli. Eğer telefonunuz listede yoksa, sizinki gibi aynı yonga seti olan bir cihaz seçin. CAF ve ALSA arasındaki temel fark CAF ALSA kurulum gerektirmez ve daha fazla işlevleri destekler. 
Kernel - Qualcomm tarafından eski yonga tabanlı telefonlar için kayıt yöntemini; Kök gereklidir. Bu yöntem, 2 yönlü çağrı kayıt garanti etmez. 
Hangi kayıt yöntem daha iyi? 
Ne kayıt yöntem çağrıları hattan kaydedilmiş olacaktır emin olabilirsiniz; Bu telefon özeldir. Ve bunu otomatik olarak tespit değilse telefonunuzu uygun birini denemek ve öğrenmek zorundayız. 
bu sürümde bulunuyor: (Güncelleme: 31 Temmuz 2014) 
- Ayrı Tx ve Rx kanallar için ses kontrolü (eğer cihaz ve çekirdek desteği stereo kayıt) 
- Hata düzeltmeleri

Gerekli Android O / S: 2.2 +

[spoiler]

UlhQwmx.png

KbvJ0EU.png

3Oyl7Xg.png

jTlrf4e.png

[/spoiler]
http://turbobit.net/lojh6slxjv4t.html
http://ul.to/gope0ru8
https://mega.co.nz/#!ckRFGIZB!GMulDrTXICFlriG04kNhMvwa2vqeiXEzG0Qeul-CqPc

usta ellirine saglıık tam istedigim gibi bir program az önce kurdum ..yanlız kurduktan sonra 15 agustos 2014 tarihinde bitecek diyor....eger biterse full olarak satın alabilirmiyiz..yada tam versiyonunu yollayabilirmiisin

usta ellirine saglıık tam istedigim gibi bir program az önce kurdum ..yanlız kurduktan sonra 15 agustos 2014 tarihinde bitecek diyor....eger biterse full olarak satın alabilirmiyiz..yada tam versiyonunu yollayabilirmiisin

Siz kullanın o tarihte sunum yapacağım zaten merak etmeyin. Başka alternatiflerim de var önemli olan tnctr yönetici ve üyelerinin görüşleridir benim için

anladım uzun süredir android için kayıt programı arıyordum ve denemdigim program kalmadı..adam akıllı sizin paylaştıgınız programı denedim süper çaliştı..deneme tam sürümü satın al deyince  hayal kırıklıgıına ugradım

..eger tam sürümünü yada ücretli pro versiyonu yollarsan sevinirim ücretli ise olsada yolarım....

anladım uzun süredir android için kayıt programı arıyordum ve denemdigim program kalmadı..adam akıllı sizin paylaştıgınız programı denedim süper çaliştı..deneme tam sürümü satın al deyince  hayal kırıklıgıına ugradım

..eger tam sürümünü yada ücretli pro versiyonu yollarsan sevinirim ücretli ise olsada yolarım....

Siz bu programı kullanın memnun kalmazsanız farklı alternatifler sunacağım full sınırsız kullanım olacak merak etmeyin.

• 2 hafta sonra ...

USTA AZ önce süresi bitti satın al uyarısı çıkıyor...buna benzer aynı özellikte bir recorder programı bulabilrmisin ? sınırsız olsun yada bu programı sınırsız yaparsan sevinirim

Mesajın başlığında call recorder v1.5.9 diyor ama rardan automatic call recorder v3.71 çıkıyor. Google play'de ise automatic call recorderlardan sürümü 3'ügeçen yok. Bu google play'da hangi apk oluyor linkini verebilir misin?