Jump to content

travianda koyu olmayan kalmasın

okan57

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

travıanda koyu olanlar veya olmayan varsa bu lınkten koy albılırler

bu arada koyu olanlar cvp atsın koyune bakalım

benım 2 tane var

oca57 koyu

okan5718 koyu

alın sız bırde lınkı

www.travian.com.tr

Dostum benimde köyüm var,Binocan köyü bu 7.serverda birde binocane köyü var buda 3x serverda.Bana biri saldırdı.bende 16 esir aldım.kendisine aynen şunu yazdım

bir türke esir almak yakışmaz.Esirleri serbest bırakıyorum

bana verdiği cevap ise şu

Bir türke ahmaklık yakışmaz esirleri serbest bırakacağımı düşünme:)

Ben bir şey anlamadım.Aslın bir tnc-team olayı orayada lazım.Forumda ki üyelerimizden orada olanlar.Bir ittifak içinde olasalar ne hoş olur değil mi?

Dostum benimde köyüm var,Binocan köyü bu 7.serverda birde binocane köyü var buda 3x serverda.Bana biri saldırdı.bende 16 esir aldım.kendisine aynen şunu yazdım

bir türke esir almak yakışmaz.Esirleri serbest bırakıyorum

bana verdiği cevap ise şu

Bir türke ahmaklık yakışmaz esirleri serbest bırakacağımı düşünme:)

Ben bir şey anlamadım.Aslın bir tnc-team olayı orayada lazım.Forumda ki üyelerimizden orada olanlar.Bir ittifak içinde olasalar ne hoş olur değil mi?

haklısın dostum sana katılıyorum

ben daha yeniyim benimde 2 koyum vardı birini arkadasa verdim

simdi server 3 tekinde oynuyorum tek o var nufusta 75 oldu birligimde var fakat birligimde kimse yok daha guvenebilecegim kisileri davet etmek istiyorum

ben çok savastım ve hep husrana ugradım hep bana online olmadığım zamanları saldırıyorlar

beyler benim de var haliyle köyüm.

not_love speed sever inde oynuyorum.2 köyüm var ama yakında bu 6 ya çıkacak.ama artık sürekli gelişmekten de bıkmaya başlıyor insan 4 saat sürer mi odunun seviyesini arttırmak.

haa bir de speed3 de oynuyorum bu İtalyan Server ı.burada Türk olan arkadaşlar birlik kurmuşlar beni de davet ettiler ben de haliyle girdim.

Benimde var s3 te TeNekeCezve Köyü 57 kişi var köyde hesap açmak steyenler bari burdan açsınlarda plus puanı kazanaım değil mi :lol:

http://www.travian.com.tr/?uc=tr3_112255[/CODE]

Bende daha yeniyim ama çok hoş oyun saldırı yok ilk 11 gün birkaç günüm kaldı bakalım inşallah sıkılmam bu benim ilk online oyunum ;)

• 2 years yıl...
Benimde var s3 te TeNekeCezve Köyü 57 kişi var köyde hesap açmak steyenler bari burdan açsınlarda plus puanı kazanaım değil mi :download1:

http://www.travian.com.tr/?uc=tr3_112255[/CODE]

Bende daha yeniyim ama çok hoş oyun saldırı yok ilk 11 gün birkaç günüm kaldı bakalım inşallah sıkılmam bu benim ilk online oyunum :D

server18 de olsaydınız hepinizin köyünü yıkardım:) başarının linki bu linkde:

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...