Jump to content

Ttnet 16Mbit İptal Ettirme

x64
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar 8mbit kullanıyordum bir gün aradılar babamı 16 mbit yaptırmış oda 10 tl bir farkla ama ne yazık ki ben bu hızı alamıyorum modemin arayüzünde 8mbit görünüyor modemi reset attığımda o hız 13mbit felan oluyor ama o zaman internetim gelmiyor yine otomatik 8mbit'e düşüyor biz 16 mbit'e geçtiğimiz için belli bir kalma süremiz var mı tahattüt gibi ? yoksa direk interneti kapattırabilirmiyim başka bir internet sunucusuna geçmek istiyorum. 

Bulunduğun semtin ana telekom şubesine kayıtlı kişi başvuru yapacak yazılı sözleşme ollmadığı için dönüş yaparlar.Eve imzaya geldiklerinde imzalamayın diyeceklerdir.

Yani hocam kayıtlı kişi gidip interneti tamamen kapattırabilir yazılı belge olmadığı için tahattüt olmaz değil mi ? 

Edited by x64

daha önce kardeşim kapat dediğim halde uzatmışdı evi taşıdık neyse sonra git gel iptal oldu eve imzaya geliyorlar iptal dedinizde imzalamayın diorlar.

Bizimde 2 yıllık sona ermişdi benim haberim yokdu meğer 1 yıllıkmışdı sözleşmeler iptal ettik kapattırdık istersen kapat seçim sana kalmış.

Kapattıracam hocam ne müşteri hizmetleri adam akıllı nede internet hızı. Tavsiye edebileceğiniz başak internet sağlacısı var mı ? türknet vb ? 

bende 8 mbit olan hızımı 29 ağustosta 16 mbit e çıkarttırmıştım. ancak benim ikametim santrale 2 km uzakta olduğundan internet bağlantısında devamlı kopmalar oldu.bende ttnetin müşteri hizmetlerini arayarak tekrar 8 mbite düşürttüm şu an 8 mbit kullanıyorum sorun yok. müşteri hizmetlerinde arkadaş sağolsun çok ilgili idi. internet hızını kademeli olara düşürdü. fiberoptik kablo olmadığından benim hat 8 mbitten yukarısını desteklemiyor. böyle idare edicez artık.

bende 8 mbit olan hızımı 29 ağustosta 16 mbit e çıkarttırmıştım. ancak benim ikametim santrale 2 km uzakta olduğundan internet bağlantısında devamlı kopmalar oldu.bende ttnetin müşteri hizmetlerini arayarak tekrar 8 mbite düşürttüm şu an 8 mbit kullanıyorum sorun yok. müşteri hizmetlerinde arkadaş sağolsun çok ilgili idi. internet hızını kademeli olara düşürdü. fiberoptik kablo olmadığından benim hat 8 mbitten yukarısını desteklemiyor. böyle idare edicez artık.

arasam benim hız ile fiyatıda düşürürler mi ?