Jump to content

5 Farklı Sözlük (Eng-Tur/Tur-Eng)

CentilBoy

Recommended Posts

Slm Arkadaşlar;

Bizzat benim kullandığım, farklı boyut ve özellikde 5 sözlüğü aşağıda sizlere sunuyorum. Her birini belki tek tek farklı adreslerde bulabilirsiniz ama ben hepsi birden olsun işinize yarayanları indirin diye bir arada veriyorum. İlaçları içindedir. Özellikle Sametran'ın çok iyi metin çevirisi yaptığı söyleniyor. İlgilenenler bi bakasın bence....

1) Turing v6.01

Ölü.[/CODE]

[b]

2) Sibe Sözlük v1.9[/b]

[CODE]Ölü.[/CODE]

[b]3) SamaTech v1.03[/b]

[CODE]Ölü.[/CODE]

[b]4) MoonStar[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/32918890/MoonStar.rar[/CODE]

[b]5) Babylon Pro v6.0.0.2[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/32921794/Babylon.Pro.6.0.0.20.rar[/CODE]

Arkadaşlar size cahilce gelebilir ama ben bu programı çalıştıamadım cracktan açılıyor ama çeviri yapmıyor içinde hiç kelime yok. yardımcı olursanız sevinir . bu programa çok ihtiyacım var. teşekkür ederim.

Allah Razı Olsun..

Güzel Bir İş Yapmışsınız Da.. ;)

Bir De Hepsi Tek Linkte Olsaydı..

Hocam insanlar beğendiklerini seçin indirsinler diye tek tek yaptim ama sana hepsi paket halinde lazımda, buraya msj at. Akşama tek paket olarak yükleyeyim. Teşk.

Arkadaşlar size cahilce gelebilir ama ben bu programı çalıştıamadım cracktan açılıyor ama çeviri yapmıyor içinde hiç kelime yok. yardımcı olursanız sevinir . bu programa çok ihtiyacım var. teşekkür ederim.

Üstadım hangisini çalıştıramadın acaba. Babylon mu? SamaTech mi?

Belirtirsen yardımcı oluruz. Ama aklında şüphe olmasın. Hepsini bizzat kendim kullandım. Hepsi sorunsuzdur....

Hocam insanlar beğendiklerini seçin indirsinler diye tek tek yaptim ama sana hepsi paket halinde lazımda, buraya msj at. Akşama tek paket olarak yükleyeyim. Teşk.

Allah Razı Olsun..

Zahmet Etmeyin.. :wacko:

smatech'indirdim crack dosyasından gidim zaten diğerinden girince aktivasyon kodu istiyor. cracten girdikten sonra çeviri için yazdığım cümleyi çevirmiyor. zaten kayıtlı hiç kelime yok sanki... yardımcı olursanız sevinirim

Rar dan çıkardığınız program içindeki setupa tıklayıp kurulumu başlattığınızda program kendini default olarak "C:\SameTech" dizinine kuruyor. setup klasörü içindeki crack içindeki dosyaları bu kurulum dizini içerisine kopyaladiğiniz zamna sorunsuz bir şekilde programı kullanabilirsiniz.

smatech'indirdim crack dosyasından gidim zaten diğerinden girince aktivasyon kodu istiyor. cracten girdikten sonra çeviri için yazdığım cümleyi çevirmiyor. zaten kayıtlı hiç kelime yok sanki... yardımcı olursanız sevinirim

Crack dosyasını programı kurduğun dizine gidip eskisini silip yapıştıracaksın hepsi bu kadar sen anladığım kadarıyla crack dosyasını programın olduğu yere kurmadan çalıştırıyorsun

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...