Jump to content

Full Tower Kasa Önerileri

jackal300
 Share

Recommended Posts

bak bence değmez ,benim pc nin kasası  2oo2 yılından kalma  ama içi i5 işlemci 2tb.hdd  2.5 gb ekran kartı  5 adet fan  500watt psu maaşşallah dinamit gibi dış görünüm önemli değil içi iyi olsun pc n kız gibi olsun dış güzellik gelir geçer bakmaktan usanırsın ama içi iyiyse sürekli keyif alırsın

bende yukarda cevap veren arkadaşlara katılıyorum 150-200 tl lik bir kasa senin için yeterli olacaktır 

benim önerim  "http://www.vatanbilgisayar.com/z12-plus-midt-atx-pencereli-siyah-kasa.html?srt=PU#genel-bakis"bu kasa full tower değil ama her şey için fazlasıyla yeterli bir kasa

ben bunun z9 olanıunı kullanmaktayım ve kasadan çok memnunum. benim z9 dan tek şikayetim kasanın sol tarafındaki kapakta iki fan takma yeri var ve fan bölgeleri ızgara şeklinde yani içine çok toz giriyor  bunun için z9 değilde z12 yi öneriyorum. z12 nin sol kapak pleksi benzeri plastik bir malzeme ve açık bölümü yok haliyle z9 kadar toz almaz içine.

powerın var mış herhalde onun için böyle bir kasa önerdim ama eğer power ile kasa birlikte alacaksan ya bu şekilde bir kasa ve power al yada 300tl gibi fiyata güzel powerlı kasa al ona göre yorum yaparız bencede 500-550tl kasa ve powera çok kardeşim kolay gele

bence hiç kasa alma uzay montaj yap kullan :) :lol:  :lol:

kasa gereksiz neye lazim ne gerek var full tower a enteresan cevaplar madem kasa hiç bir işe yaramıyor neden bu şekilde   :D kasa bilgisayarin ana parçalarından biri iyi degilse bilgisayarındaki parçaları soğutamazsın parçaları soğutamazsan bir sürü dertle uğraşırsın ekran kartın kapanır yanmaya kadar gider işlemcinin soğuması düzgün olmaz anakartın 50 derecelerde çalışır ram ısınır daha bir sürü sıkıntın çıkabilir (oluşacak sesten hiç bahsetmiyorum bile ) tabi bunlar benim görüşlerim 

http://www.vatanbilgisayar.com/cosmos-se-full-tower-pencereli-siyah-kasa.html

düzgün bir şey alıcaksan :) olabilir 

kolay gelsin

• 4 hafta sonra ...

Kasa Bana Kalırsa Önemlidir İçerideki Hava Sirkilasyonun Ne Kadar İyi Olursa Sistem Ne Kadar Kötü Olursa Olsun Daha Stabil Çalışmaktadır.Ama Corsair graphite tavsiye etmem neden diyecek olursan o cıt cıtlı kapak alçaları çabuk kırılıyor graphite 600t sini kendim kullanıyorum...2.ci veya cooler master cosmos se düşünebilirsin.