Jump to content

Ufak Bir Program Yapmak Yazılımcı

soulcubee
 Share

Recommended Posts

http://www.tnctr.com/topic/273715-guncel-e-dergileri-araklama/

Şurada açtığım konuyu okursanız belki anlarsınız. Bir sitenin açığını buldum ve ücretli dergilerin içeriği resim olarak indirilebiliyor. Sonra konuda anlattığım gibi ister pdfe çevir tablette telefonda oku istersen de resimlere bilgisayarında bak.

Ancak bu işlemler biraz uzun. Programlamadan yazılımdan anlayan bir arkadaş varsa belki buna ufak bir programcık yazabilir ve işler daha da kolaylaşabilir.

Edited by soulcubee

• Administrator

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.[/b][/color][/warning]

başlıkta karakter sıkıntısı var ne yazabileceğimi de bulamadım, uygun bir başlık siz yazın isterseniz olmadı çöpe atabilirsiniz benim için sorun değil, insanlara kolaylık olsun diye açmıştım konuyu

Edited by soulcubee

gözlerinizi kapatın ve forumdaki tüm konuların başlıklarının "yardım lütfen" olduğunu hayal edin.

ama ben yardım istemiyorum ki ben diğer insanlara yardım olsun diye bir konu paylaştım bu konuyu daha da kolaylaştırmak isteyen bir yazılımcı arıyordum ve zaten chat konusunda açtım böyle bahsettiğiniz şekilde bir tepki ile karşılaşmamak için ama yine de karşılaştım. gözlerinizi kapatın ve lütfen bu konu için bir başlık düşünün sonra ben de o başlığı yazayım :rolleyes: ya da başlık için karakter sınırını açın ben de aklıma gelenleri yazayım