Jump to content

Magazalarda Satılan Windows 7 Ve 8-8.1

nuri6633
 Share

Recommended Posts

bu satılan orijinal dvdlerle tnctr den indirdiğimiz Windows 7-8-8.1-10 arasında fark nedir ben mersinde bilgisyar tamiri ile uğrasıorum geçenlerde bir arkadaşımın yanına gittim oda bilgisayarcı ben bu indirdiğiniz sistemleri kullanmıorum orijinal DVD kullanıorum dedi fikirlerinizi almak istedimm

onlar pek sağlıklı değil dedi çabuk çöküor dedi bende senelerdir murat easm ve köylünün imagelerını kullaıorumm

bu satılan orijinal dvdlerle tnctr den indirdiğimiz Windows 7-8-8.1-10 arasında fark nedir ben mersinde bilgisyar tamiri ile uğrasıorum geçenlerde bir arkadaşımın yanına gittim oda bilgisayarcı ben bu indirdiğiniz sistemleri kullanmıorum orijinal DVD kullanıorum dedi fikirlerinizi almak istedimm

onlar pek sağlıklı değil dedi çabuk çöküor dedi bende senelerdir murat easm ve köylünün imagelerını kullaıorumm

Orjinal satılan DVD ler ile netten indirdiğin orjinal MSDN imajları aynıdır. İndirmiş olduğun katılımsız program yüklenmiş veya oynanmış ile arasındaki fark zaten sistemlerde yazmakta lakin sağlam yapan kişilerinkini indirdiğinde zaten sıkıntı yaşamıyorsun. Fark olarak onlarda seriall olur yani kendin aktifleştirirsin,netten indirdiklerinde crack olur. 

burdan indirdiğim sistemi 5 seneye yakındır kullanıyorum aynı sistemi arkadaşa yiğene vs  çok kurdum kullanıcı farkı çok var diğerleri 1 günde bile sistemi çökerte biliyorlar sonuç olarak en mükemmel sistem bile olsa kullanıcı önemli

Progressive , Onbuka , Extended , Motun gibi üstatların yaptığı sistemlerde hiç bir sorun yoktur , şuan yaklaşık 1 senedir hiç format atma gereği duymafım hala ilk günkü gibi hızlı Progressive abi sağolsun :D

NOT : Orjinal Sistem ile El değmemiş , Sistemler aynıdır.Hepsi Microsoftun sitesinden indiriliyor Tek Fark Yasal Lisanstır , İyi günler.