Jump to content

Shadowrun Dragonfall - Dc V2.0.9 + Data


Smartsis
 Share

Recommended Posts

Shadowrun Dragonfall - DC v2.0.9 + DATA

 

t2Hctq0.jpg

 

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut günümüzden 25 yıl önce ortaya çıkan Shadowrun oyunlarını mobil cihazlara taşıyan ve yeni teknolojiyle birleştiren bir RPG oyunudur.
 
iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize satın alarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Shadowrun: Dragonfall'da büyünün ve teknolojinin iç içe olduğu ilginç bir fantastik dünyaya konuk oluyoruz. 2054 yılında geçen oyunda dünyanın tamamen değişmiş olduğuna şahit oluyoruz. Bu tarihe kadar geçen süre içerisinde teknoloji kontrolsüz bir şekilde ilerlemiş ve bunun sonuçları oldukça çarpık bir düzen ortaya çıkarmıştır. Artık insanlar ve makinalar arasındaki çizgiler silinmeye başlamıştır. Bunun yanında dünya üzerinde troll ve elf gibi ilginç ırklar da yaşamaktadır. Bu dünyada geçerli olan tek şey güçtür; güç kontrolün kimin elinde olduğunu belirlemektedir. Bu altyapının olduğu oyunda bir grup kahramanı yöneterek ortaya çıkmakta olan büyük bir tehlikeyi ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.
 
Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut yüksek kaliteli grafikleriyle göz alıcı bir görsel tecrübe sunuyor. Karakter modellemeleri ile mekan çizimleri mobil cihazınızın sınırlarını zorlayabilecek nitelikte. Ayrıca akıcı görsel efektler görsel tecrübeyi geliştiriyor. Sıra tabanlı bir savaş sisteminin yer aldığı oyun bu anlamda klasik RPG oyunlarına sadık kalıyor.
 
Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut'ta bir grup kahramanı yönetiyoruz. Kahraman takımımızda yer alan her bir kahraman kendi altyapısına, özel bir hikayeye ve kendine has yeteneklere sahip. Kahramanlarımızın sahip olduğuavataj ve zayıflıklar oyunun nasıl sonlanacağını belirlemekte. 
 
Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut derin hikayesi ve yüksek kalite grafikleri ile türünün klasikleri arasına girmeye aday olabilecek bir mobil oyun.
 
Oyun için gerekli olan data (obb dosyası) rar dosyasında mevcuttur. Bu sayede kotanızı harcamadan direk gerekli dosyaları cihazınıza atarak oyun oynamanın zevkine varabileceksiniz...
 
KURULUM:
 
1- Dosyaları rardan çıkarınız.
 
2- Dosya içindeki com. ile başlayan klasörü telefonunuzdaki 'sdcard/Android/obb/' içine atınız. obb diye bir klasör yoksa kendiniz oluşturup içine atınız.
 
3- Oyunun kurulumu için gerekli apk yı telefona atın ve kurun. İlk defa kurulum yapıyorsanız market harici uygulamaların kurmasına izin ver seçeneğini aktif etmeniz gerekebilir.
 
4- Bazı oyunlar ilk açılışta internetin açık omasını isteyebilir. Bunlarıda dikkate alınız.
http://turbobit.net/fqupxl4xikmy.html

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...