Jump to content

Katılımsız XP ye Ofis2007 entegre sorunu

Recommended Posts

Hazırladığım Katılımsız XP ye ofis 2007 nin katılımsız yapılmış halini entegre ettim. Daha önceki denemelerimde sorunsuz kurarken son birkaç denemedir kurulum sırasında "Sistemin dili ile uyuşmuyor" gibi bir mesaj veriyor. XP Kurulumu sonrası bakıyorum Ofisi kurmamış. Neden olabilir acaba??? ;)

• 2 ay sonra...

benzer problem bendede oldu. katılımsız ofis 2007 de hazırladığım msp dosyası hep hata veriyordu. kurulum yarım kalıyordu. centilboy arkadaşımızın hazırladığı ofisi indirdim. msp dosyasındaki ayarlar bendekinin aynısı idi o dosyayı kendi ofisimde çalıştırdım yine hata verdi. indirdiğim ofiste çalıştırdım problemsiz kuruldu. Bendeki hata enterprise.ww.msi dosyasını bulunamadığıydı. klasörü göstersem de bulunamadı yada uygun dil değil diyordu. Dosyaları karşılaştırdım boyutlar aynı idi ama hatanın neden olduğunu bir türlü bulamadım. Bendeki ofis hatalı olabilir tabi. Tek aklıma gelen bu...Çünkü bendeki ofiste Türkçe ve enterprise ve her şeyiyle ndirdiğim ofisle aynı. İşte böyle....

Gerçi daha önceden kuruyordu demişsin ama bence centilboy arkadaşımızın hazırladığı ofisi indir. Promlemsiz çalışıyor.

Please register to see this content.

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...