Jump to content

bios güncelleme sorunu

wolf84

Recommended Posts

arkadaşlar

msi ms-6168 v1.2 anakartım var.biosunu güncellemek istiyorum ama msi yın sitesinde bu modelden hiç bahsetmiyo(eski diye galiba).bana bu modelin biosunu bulabilirmisiniz ya da böyle bir site (siteler) varsa yazabilirmisiniz. ;)

arkadaşlar

msi ms-6168 v1.2 anakartım var.biosunu güncellemek istiyorum ama msi yın sitesinde bu modelden hiç bahsetmiyo(eski diye galiba).bana bu modelin biosunu bulabilirmisiniz ya da böyle bir site (siteler) varsa yazabilirmisiniz. ;)

Şu adrese bir bak.Herhalde aradığın budur.Sayfa çince.Benim de çincem yok maalesef.

Please register to see this content.

msi anakart cd si bul onun içerisinde proğramlar onların içerisinden bios uptade proğramını bul kur.. msi otomatik güncelleme proğramları vs var onları dene....

veyada

bu adresi dene

arkadaşlar

msi ms-6168 v1.2 anakartım var.biosunu güncellemek istiyorum ama msi yın sitesinde bu modelden hiç bahsetmiyo(eski diye galiba).bana bu modelin biosunu bulabilirmisiniz ya da böyle bir site (siteler) varsa yazabilirmisiniz. :)

Niçin Güncellemek istiyorsun; yardımcı olabilirim?

Şu adrese bir bak.Herhalde aradığın budur.Sayfa çince.Benim de çincem yok maalesef.

çok sağol programı indirdim.ama bilgisayarı başlangıç disketiyle açtığım zaman biosu güncelleyemedim.ya da biyerde yanlışlık yapıyorum.biliyosan nasıl yüklendiğini söylermisin ya da adres verirmisin.

çok sağol programı indirdim.ama bilgisayarı başlangıç disketiyle açtığım zaman biosu güncelleyemedim.ya da biyerde yanlışlık yapıyorum.biliyosan nasıl yüklendiğini söylermisin ya da adres verirmisin.

İlk önce Anakartını belirle sonra dogru biosu bul ve uygula

MANUEL:http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloadindex

BİOS:http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=bios&maincat_no=1&prod_no=343

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...