Jump to content

Wordpress Tema Kurunca Tam Olarak Kurulmuyor

Recommended Posts

Arkadaşlar DEMO'sunu beğeniyoruz indirip local hostta kuruyoruz ancak demodaki gibi olmuyor, 4.1.1 indirip denedim. 3.5 denedik aynı hatayı alıyoruz.

XML Kurunca Failed İmport hatası alıyoruz 2 arada 1 derede kaldık saçma  sapan bir hata veriyor  LOCALHosttan kaynaklı olabilir mi ?

wampserver kullnıyoruz.

pre_1428829026__2222.png

güncel

Bütün ayarları yapıyor musun?

Temayı tam olarak göstermek için menüeri,bileşenleri ayarlamalı,ihtiyaç duyulan eklentileri yüklemeli,tema için gerekli sayfaları yapmalı ve eğer tema Anasayfa kullanıyorsa onu da belirlemelisiniz.Özellikle son wordpress temaları js composer tarzı anasayfa yapıcı eklentiler kullanır.Anasayfayı yaptıktan sonra ayarlardan okuma içinde kullanılacak ön sayfa olarak yeni yaptığınız anasayfayı seçmelisiniz.

Bir de sizin 3-5 konu eklemeniz gerekir ki temanın yapısı ortaya çıksın.

Son olarak canlı bir domain üzerinde çok daha iyi çalşılır.Wampserver falan sürekli sıkıntı çıkarır.

Deneyimlerle sabittir.

iletişim skype varmı ?

Bütün ayarları yapıyor musun?

Temayı tam olarak göstermek için menüeri,bileşenleri ayarlamalı,ihtiyaç duyulan eklentileri yüklemeli,tema için gerekli sayfaları yapmalı ve eğer tema Anasayfa kullanıyorsa onu da belirlemelisiniz.Özellikle son wordpress temaları js composer tarzı anasayfa yapıcı eklentiler kullanır.Anasayfayı yaptıktan sonra ayarlardan okuma içinde kullanılacak ön sayfa olarak yeni yaptığınız anasayfayı seçmelisiniz.

Bir de sizin 3-5 konu eklemeniz gerekir ki temanın yapısı ortaya çıksın.

Son olarak canlı bir domain üzerinde çok daha iyi çalşılır.Wampserver falan sürekli sıkıntı çıkarır.

Deneyimlerle sabittir.

iletişim adresiniz varmı anlık görüşebileceğimiz

Malesef anlık mesajlaşma kullanmıyorum ama şunu da belirteyim bu işte amatörüm ben de.Yani sadece bildiklerimi paylaştım,yoksa php,css falan çok anlamam.2 sitem var ve sürekli bunlarla uğraşınca mecburen araştıra araştıra öğrendim ben de.Sana bildiğim kadarıyla yardımcı olurum ama bir noktadan sonrası bende de yok maalesef :D