Jump to content

[Satılık/acill] 150 Tl Exper Laptop Çok Uygun

crzam12312
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar İntel Core2duo T8100 İŞLEMCİSİ VAR

4 GB RAM  160 gb harddisk 

sis 256 mb ekran kartı var - fiyat 150 TL 

LEPTOP DÜKKANDA KALDI RESİMLERİNİ CUMA GÜNÜ ATACAĞIM 

AYRICA CASPER NIRVANA NB 15.6 LEPTOP VAR ANAKARTI ARIZALI 

İ5 İŞLEMCİ - 8 GB DDR3 RAM - 500 GB HARDDİSK - 1 GB PAYLAŞIMSIZ EKRAN KARTI VAR

İŞLEMCİ RAM HARDDİSK PARÇA HALİNDE SATILIR .

İ5 İŞLEMCİ : 150 TL

8 GB RAM 4X2 , TANESİ 70 TL 

500 gb harddisk - 100 TL 

casper resimleri mevcut :

[spoiler]3DBbA0.jpg
pgqZEr.jpg 
Nq6vka.jpg

Exper Resimleri : 

g5lM9Z.jpgQAXOpv.jpgb587LG.jpgqYqOJB.jpg
[/spoiler]

Edited by crzam12312

Nerde oturuyorsunuz il ilçe

Erzurum merkez

Exper olanın resimlerini bekliyorum batarya durumu nedir. adaptörü var mı

Batarya 1 full dolu iken 1 saat gidiyor , resimlerini yüklüyorum sabah

casper parça detaylarını yazarsan iyi olur.

DDR3 1333 MHZ DUAL KİT 4X2 YANİ 2 TANE 4 GB RAM , 500 GB SAMSUNG HARDDİSK ,  leptobun modeli MB50IA1 DETAYLARINA BAKARSINIZ

Nerde oturuyorsunuz il ilçe

ERZURUM MERKEZ 

i5 ana kart tamırı olmuyormu komple alsak

fiyatı ne

KOMPLE FİYATI 400 TL - ANAKARTI TAMİR OLABİLİR BEN BURADA GÖSTERDİM 1 BİLGİSAYARCIYA DİOT DEĞİŞCEM 200-220 ARASI TUTAR DEDİ YAPTIRMADIM PARAM YOK O KADAR , EXPERİ SATARSAM BUNU YAPTIRIR SATARIM

slm. satmadıysan exper i aldım. pm atarsan görüşürüz.

SİZDEN ÖNCE PM ATAN Bİ ARKADAŞ OLDU O ALMAZ İSE SİZE SATARIM PM ATILDI 

bursadan elen teslim yaparsan pm at acil lazım alırım

BURSADA TANIDIK YOK :( 

• 1 ay sonra...

ürünü almayı düşünmeyen arkadaşlar mesaj yazmasın. buranın sohbet bölümü değil alım satım bölümü olduğunu hatırlatırım.

bu forumda yapılan eleştırelere cevap verme cesaretlerı yok heralde

ürün hakkında yorum ve eleştırı  yapılamıyorsa bu forum insanları bilgilendirme formu değil ise ben yanlış yere üye olmuşum burada insanlar bilgilendiriliyor ve tecrubelerımız paylaşılıyorsa burada bir hata var ya sizlerde hata var yada bende 

bunuda silin gitsin

hatta üyelığımı sılınız lütfen 

Bu bölüm ürün tavsiye/sohbet/eleştiri bölümü değil. Satıcı gelir, sattığı ürünü listeler, alacak olan ürün hakkında sorusu varsa sorar, alacaksa alır, almayacaksa almaz. Herkes alacağı ürünü değerlendirme, araştırma yetisine sahip. Bu foruma gelip üye formunu doldurabilecek bilgiye sahip bir kullanıcı ürünün marka modelini google'a yazıp hakkında bilgi alabilecek kadar bilgisayar ve internet kullanımını biliyordur. Sizin buraya mesaj yazıp ürünü kötülemeniz satışı baltalamaktan başka bir şey değil. Kullanıcı silme söz konusu değil, Foruma girmek istemiyorsanız yukarıdaki çıkış buttonunu kullanarak çıkış yapabilirsiniz.

sahibinden.com, gittigidiyor.com da da ürünler için eleştiri ya da yorum yapılamıyor ama kimse buna ses çıkarmıyor. Çünkü o adamlarda biliyor ürün hakkında bilgisi olan olmayan herkes yorum yazacak vesaire. Bu şuna benziyor, Süpermarketten aldığınız ürünlerin etiket ücretini sorgusuz sualsiz ödersiniz ama küçük esnaftan alış veriş yaparken ürünün fiyatını düşürtmek için elinden geleni yaparsınız. Doğru yanlış demiyorum sadece örnek veriyorum.

Bu bölüm ürün tavsiye/sohbet/eleştiri bölümü değil. Satıcı gelir, sattığı ürünü listeler, alacak olan ürün hakkında sorusu varsa sorar, alacaksa alır, almayacaksa almaz. Herkes alacağı ürünü değerlendirme, araştırma yetisine sahip. Bu foruma gelip üye formunu doldurabilecek bilgiye sahip bir kullanıcı ürünün marka modelini google'a yazıp hakkında bilgi alabilecek kadar bilgisayar ve internet kullanımını biliyordur. Sizin buraya mesaj yazıp ürünü kötülemeniz satışı baltalamaktan başka bir şey değil. Kullanıcı silme söz konusu değil, Foruma girmek istemiyorsanız yukarıdaki çıkış buttonunu kullanarak çıkış yapabilirsiniz.

sahibinden.com, gittigidiyor.com da da ürünler için eleştiri ya da yorum yapılamıyor ama kimse buna ses çıkarmıyor. Çünkü o adamlarda biliyor ürün hakkında bilgisi olan olmayan herkes yorum yazacak vesaire. Bu şuna benziyor, Süpermarketten aldığınız ürünlerin etiket ücretini sorgusuz sualsiz ödersiniz ama küçük esnaftan alış veriş yaparken ürünün fiyatını düşürtmek için elinden geleni yaparsınız. Doğru yanlış demiyorum sadece örnek veriyorum.

1.Bu bölüm ürün tavsiye/sohbet/eleştiri bölümü değil.  ( bu yazdığına güldüm çünkü alım-satım bölümüne bak acılan konulara bak anlarsın. )

Satıcı gelir, sattığı ürünü listeler, alacak olan ürün hakkında sorusu varsa sorar, alacaksa alır, almayacaksa almaz. Herkes alacağı ürünü değerlendirme, araştırma yetisine sahip. Bu foruma gelip üye formunu doldurabilecek bilgiye sahip bir kullanıcı ürünün marka modelini google'a yazıp hakkında bilgi alabilecek kadar bilgisayar ve internet kullanımını biliyordur

( satılan ürünü ister eleştiri ister soru sorma isterse eleştiremiyorsa kullanıcılar tnctr acilan konuları bi oku. evet alınacak ürün değerlendırıyorum ve uygun fiyat olmadığını düşünüyorum ve bunu burada yazarak diğer arkadaşlarla paylaşıyorum ama siz benim paylaşımı mı siliyosunuz ve benım yazdığım paylaşım yalan dolansa bunu bana yalan dolan yazduğım için engellendı desen bununa sana ispattlarım ki buna beni satılan ürün hakkında değerlendırme yaptığımı gösterir. ben ürünü satışını baltalamıyorum aksıye dıyer forum üyelerini bilgilendiriyorum. bu heralde yasak olmuş haberım yok.

kısaca sahibinden  veya gitdigidiyor sitelerı ile kıyaslama yapma bence cünkü onlar paylaşım ve tartışma platformu değil.

tnctr sitesi bir bilgi paylaşımı sohbet tasiye eleştırı platformu değilmi.

eyer değil ise www.tnctr.com gir ve orda yukardan aşağı butun başlıklara ve konulara bak sonra bana cevap yaz

cünkü bi sitede eleştiride yapılıyor paylaşımda bu eleştiri ve paylaşımlar kimilerine zarar veriyor kimilerine yardımcı oluyorsa

burada bugüne kadar ya yapılanlar yanlış yada yazılanlar ve anlatılarlar yanlış yada ben yanlışım

• 7 ay sonra...