Jump to content

iki klavyeyi tek bilgisayarda nasıl kullana bilirim

cdabis33

Recommended Posts

iki klavye ile fifa 2007 oynamak istiyoruz ve 2 klavye bağlantısını taktık ama bilgisayar 2 klavye olarak değilde aynı klavye olarak görüyor örnegin ben numlock a basınca diğer klavyede numlock ışıgı yanıyor. benim klavyemnormal ps/2 den bağlı arkadaşınkide usb den bir aparatla bağlı yardım ederseniz sevinirim.

Merhaba

Usb'den veya Ps/2 portundan taktığın klavyeleri aynı olarak görmesi normaldir.

Oyunda ikinci bir kişi olarak oynamak istiyorsan usb'den oyun kumandaları var. Onlardan alıp oynayabilirsin.

sağoalsın kardeş bak bunu bilmiyordum hatırlattıgın için çok sağol :D

sağoalsın kardeş bak bunu bilmiyordum hatırlattıgın için çok sağol :D

Dalga gecer gibi neden cevap yaziyorsun lutfen biraz daha saygili olalim bu davranisla size kimse yaridmci olmaz :D

• 6 ay sonra...

peki bunun tersi mümkün mü? mesela iki kasa ve iki monitörüm var bunları birer klavye ve mouse idare etmek istesem ne yapmak gerek; yani kastım maouse ve klavye için bir ayar yeri olsa istilen kasayı bunu devreye sokarak kontrol etsek; mümkün mü arkadaşlar

peki bunun tersi mümkün mü? mesela iki kasa ve iki monitörüm var bunları birer klavye ve mouse idare etmek istesem ne yapmak gerek; yani kastım maouse ve klavye için bir ayar yeri olsa istilen kasayı bunu devreye sokarak kontrol etsek; mümkün mü arkadaşlar

Bu bahsettiğin konu için KMM swich lazım 2 veya 4 ps kasayı 1 monitör 1 klavye 1 mause ile kontrol edebilirsin.

arkadaşım demek istediğini anladım yapman gereken sadece 1. oyuncuyu control ayarlarından harflerle kontrolü sahğlayacak şekilede ayarlayın 2. oyuncu içinde controlden numlock sayı tuşlarına yönlendireceksin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...