Jump to content

bios guncelleme

serserymrt

Recommended Posts

arkadaslar tnc vista yı yuklemek için bios guncellemesı gereklıymıs galıba bende bıos guncellemesı yapmak ıstıyorum ama nasıl benım anakart modelı GİGABYTE 775 SOCKET GA-81945GZME-RH ne yapmalıyım bı yardım edermısınız lutfen bu anakartın ben neyını ındırecem sıteden bı anlatabılırmısınız

arkadaslar tnc vista yı yuklemek için bios guncellemesı gereklıymıs galıba bende bıos guncellemesı yapmak ıstıyorum ama nasıl benım anakart modelı GİGABYTE 775 SOCKET GA-81945GZME-RH ne yapmalıyım bı yardım edermısınız lutfen bu anakartın ben neyını ındırecem sıteden bı anlatabılırmısınız

Buradan indirip yükleyebilirsin

Please register to see this content.

• Administrator

ewet indirdim ama simdi nasil bios u guncellıyecem ve bunu yaparsam tncvista yı kesın yuklerım deil mi??

Açılış disketi yapıp bu dosyaları diskete atacaksın. Sonra dostan içindeki bat dosyasını çalıştıracaksın. Ama bir hata olurda yarıda kalırsa anakartını eline alırsın. Sonra gelip ağlama burada. Ayrıca tncvista konusunda kesin birşey diyemeyiz.

Vista yüklemek için Bios güncellemesi mi yapmak gerekiyormuş? Cahilliğimi mazur görün ama ilk kez duyuyorum böyle bişey. Var mı cidden böyle bi durum. Hem ne alaka ki bios güncelleme ile vista. Konuyla ilgili bilgisi olan açıklar sa sevinirim.

• Administrator

Vista yüklemek için Bios güncellemesi mi yapmak gerekiyormuş? Cahilliğimi mazur görün ama ilk kez duyuyorum böyle bişey. Var mı cidden böyle bi durum. Hem ne alaka ki bios güncelleme ile vista. Konuyla ilgili bilgisi olan açıklar sa sevinirim.

tncvista yükleyemeyen bir arkadaşın sorunu bios güncellemesi ile çözülmüştü.

• 2 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Mrb Arkadaşlar,Ben Az Konusan Cok arasıran bir tip olduğum için beni kanalda peq göremezsiniz.ama sizden bir ricam olucak.bu konuyla hiç ilgilenmezdim ama anladımqi beni alakadar eden bir konu we banada lazım.Ben size bilgisayarımın neredeyse tüm özelliklerini rapor halinde sunucam sizde bana ona uygun bios güncellemesini nasıl yapacağımı ve nerden indireceğim hakkında yardımcı olucaksınız inş.yardımlarınız ve bilgi parlaşımlarınızı bekliyoırum arkdaşlar.şimdiden çok tşk ediyorum...

Bilgisayarımın Özelliklerinin Rapor Linki :

Please register to see this content.

BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA BÜYÜR...

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...