Jump to content

Okulum İçin İstek

ozkanpasa
 Share

Recommended Posts

Tüm tnctr ailesine selamlar.

Adanada teknoloji ve tasarım öğretmeni olarak görev yapmaktayım.

Okulum Nilüfer Hatun Ortaokulu Seyhan/ADANA

Biraz bakımsız, teknoloji anlamında çaresiz bir okul.

Okulumun bilişim sınıfını ağır aksakta olsa çalışır vaziyete getirdim.

Ancak müzik sınıfı, öğretmenler odası, çok amaçlı salon ve idareci odalarında hayli sıkıntı yaşıyoruz.

Elinde ihtiyaç fazlası çalışır durumda pc-lazer yazıcı ve projeksiyon cihazı olan varsa okuluma bağış yaparak katkı sunabilirler.

İHTİYAÇLAR

1. Kat idare odasına 1 adet lazer yazıcı

Öğretmenler odasına 1 adet çalışır durumda pc ------1 adet yazıcı (lazer yada mürekkepli farketmez)

Müzik sınıfına 1 adet çalışır durumda pc (olabilirse 4+1 yada 5+1 ses sistemi)

Çok amaçlı salonumuza 1 adet çalışır durumda pc

Fen odasına 1 adet projeksiyon cihazı

Bu saydıklarım bu yıl içinde bizi fena sarsan ihtiyaçlar oldu.

Tökezleye tökezleye yıl sonunu getirdik. Umut ediyorum ilgili arkadaşlar çıkacaktır.

Yardımcı olabilecek arkadaşlarım benimle irtibata geçebilirler. Gönderi yapacak arkadaşların kargo ücretlerini ben ve bilişim öğretmenimiz birlikte karşılayacağız. İlginize şimdiden çok teşekkür ederiz

Özkan DAĞDEVİREN / Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni

Nilüfer Hatun Ortaokulu Seyhan/ADANA

Adres: Şakirpaşa- Uçak mahallesi 43101 sokak.

Edited by ozkanpasa

Elimde kullanmadıgım bahse konu malzemeler olsaydı hiç düşünmeden gönderirdim. Size birde öneride bulunmak isterim. kırtasiye malzemeleri toptancıları, kagıt toptancıları, kagıt fabrıkaları gibi bunlarada istisnasız netten araştırın ve durumu anlatır e-posta gönderin çok faydalı olacaktır. Karşılık gelirmi bilemem lakin ben 3 sene once bu sekilde bir çalışma yapmış ve 1 kagıt fabrıkası sahsıma dönüş yapmış hatta biri kafayamı alıyorlar diye ve böyle bir okul varmı  ögretmeni kimdir diyede okula kadar aramışlardı. Neredeyse 1 senelik gramajı yüksek resım ve baskı için kagıt gercekten durumu kagıt dahı alamayan örencılerın bulundugu bır okul için kurtarıcı olmuştu. Bence bir şansınızı deneyin derim özellikle toptancılar için 1 bilgisayar nedirki, samanlıkta iğne. 

Bir kaç bilişim firmasına ve fabrikaya mesaj attım ama dönen kimse henüz olmadı.  :huh:

Bekliyorum birileri arar yada ilgilenir diye. Olmazsa yapacak bişey yok  :blink:  Elimizden gelen budur  -_-

• 3 hafta sonra ...

Gazi üniversitesi ESEF 2014 mezunlarından 2 pc okuluma hibe edilmiştir.  :D

Şu saat itibariyle okuluma ulaşmıştır.

Endüstriyel teknoloji bölümü mezunlarına çok ama çok teşekkür ediyoruz  B)

Darısı diger ihtiyaçlarımızın başına  :lol:

Hala atıl durumda evde saklayıp günün birinde lazım olur diye beklettiginiz bilişim ve sarf malzemeleriniz varsa adresimiz hep aynı :rolleyes:  :wub:  :rolleyes:

• 4 hafta sonra ...

aga benden sana nacizane bi akıl,telekom müdürlüğüne yada telekom bölge müdürlüğüne git.hurda pcleri,çalışır vaziyette yada değişimle boşa çıkan, pclerinizden istiyorum diye bi dilekçe ver.kimseye ulaşamazsan bana haber ver.ben bi bakayım.bölge müdürlüğü adana merkezde.orda bölge müdürüne ulaşabilirsen daha etkili olur.anlaşaiblirseniz pcleri okula kadar getirtebilirsin 

özkanpaşa, elimde kullanmadığım hp 1132 lazer yazıcı var. Yanında muadil tonerleri chipleri ve toner tozları da var. Kargo bedeli size ait olmak üzere okulunuza bağışlayabilirim. Ancak sizin o okulda öğretmen olduğunuzdan emin olmam gerekiyor. Bunu ispatlamalısınız. İspatlarsanız adınıza kargolarım. Hemen olmayabilir. Ama kargolarım. Yazıcı temizdir. Hiçbi skıntısı yoktur. Sürücüsünü kur ve kullan. Sizden bilgi bekliyorum. Saygılarımla