Jump to content

Sony ericsson Uptade Yardım!

anarshy

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba..Ben sony ericsson W550İ tel kullanıcısıyım...Sosunum şu..telefonumu update etmek istiyorum bunun için gerekli programıda indirdim programda telinizin markasını seçin diyor fakat W550İ markası yok..Güncelleme için Önerebileceğiniz başka bir program var mı?? Lütfen yardım edin...

:mellow:

http://www.sonyericsson.com/downloads/Update%20Service%20Setup%202.7.4.8.2.exe[/CODE]

Bunu bir deneyiniz. Orjinal sitesinden sorun olacağını zannetmiyorum.

Sony Ericsson Güncelleme Hizmeti

Güncelleme Hizmeti'ni yükleyin ve bilgisayarınıza kurun. Böylece istediğiniz zaman ürününüze yönelik herhangi bir yazılımın daha gelişmiş bir sürümünü kolaylıkla yükleyebilir ve telefon yazılımınızın her zaman güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Güncelleme işlemi sırasında adım adım yönlendirileceksiniz.

Yükleme yönergeleri

1. Dosyayı bilgisayarınızın masaüstüne karşıdan yükleyin.

2. Yüklenen dosyayı çalıştırın ve görüntülenen yönergeleri izleyin.

Not! DSS-25 masa standını kullanıyorsanız, lütfen 6. adıma geçin.

3. DCU-60 USB kablosunu kullanıyorsanız, uygulamayı çalıştırırken USB Flash sürücüsünün yüklenmesi otomatik olarak başlatılır.

4. Yeni Donanım Bulundu sihirbazı başlatılır. USB Flash sürücüsünü yüklemek için yönergeleri izleyin.

5. Yüklemeden sonra Update Service'i yeniden başlatın.

6. Yükleme tamamlandığında, bilgisayarı yeniden başlatın.

Gereksinimler

* Internet bağlantısı (tercihen geniş bant)

* Telefonunuzun modeline bağlı olarak, DSS-25 Masa Standı (DSS-25 uyumlu telefonlar) veya DCU-60 USB kablosu (DCU-60 uyumlu telefonlar) gerekir.

* Internet Explorer üzerine kurulu Macromedia Flash Player. www.macromedia.com adresinden edinilebilir

Minimum sistem gereksinimleri:

* Windows 2000, Windows XP

* Pentium III 600 MHz

* 300 MB boş sabit disk alanı

* 256MB RAM

* Macromedia Flash yüklü

* Internet Explorer

Nasıl kullanılır

1. Masaüstündeki Update Service simgesini çift tıklayın.

2. Update Service ilk defa başlatıldığında, uygulama İnternet aracılığıyla hizmeti çalıştırmak için gereken içeriği karşıdan yükler. Bu işlem, İnternet bağlantı hızına bağlı olarak birkaç dakika sürebilir.

3. Tercih ettiğiniz dili seçin ve görüntülenen yönergeleri izleyin.

Notes

* Internet Explorer kullanarak Macromedia Flash Player yükleyin.

* İlk kez Update Service başlatıldığında, bilgisayarınıza yaklaşık 2 MB yükleme yapılır.

* Telefon modeline bağlı olarak telefon yazılımı güncellemeleri 10-65 MB tutar. Uygulamayı çalıştırdığınızda, güncelleme yüklenir.

Yükleme:

Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Macarca, Endonezya Dili, İtalyanca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Norveç Dili, Lehçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveç Dili, Tay Dili, Çekçe, Türkçe

Uygulama:

Bulgarca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince (Hong Kong), Geleneksel Çince (Tayvan), Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce Birleşik Krallık, İngilizce Amerika Birleşik Devletleri, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Macarca, Endonezya Dili, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Latin Amerika İspanyolcası, İsveççe, Tay Dili, Türkçe, Ukraynaca, Vietnam Dili

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...