Jump to content

Setup Dosyası Nasıl Editlenir

windows9
 Share

Recommended Posts

pre_1439989412__bandicam_2015-08-19_15-5bunu nasıl yapıyorlar her işlem tamamlandığında dosya veriyor ve yotube ne yazarsam nasıl yapıldığını ile video çıkar iletilerinizi bekliyorum  :D 

konuyu ben yokken  kızım açmıştır demek istediği setup dosyasına basınca çıkan kurulum tablosunun nasıl editlendiğidir.bu konuda yardımcı olursanız seviniriz

pre_1439989412__bandicam_2015-08-19_15-5bunu nasıl yapıyorlar her işlem tamamlandığında dosya veriyor ve yotube ne yazarsam nasıl yapıldığını ile video çıkar iletilerinizi bekliyorum  :D 

konuyu ben yokken  kızım açmıştır demek istediği setup dosyasına basınca çıkan kurulum tablosunun nasıl editlendiğidir.bu konuda yardımcı olursanız seviniriz

Bu winrar ile yapılıyor.

rV2QQP.jpg                         5kQk6z.png

Yaptığım temaları burdan indirebilirsiniz.Herhangi bir Arşivi paketlerken bu resmin değiştirilmesi mümkündür.Bu resmi görmek için sfx arşivi yapmanız gerekmektedir.

http://rarlab.com/themes4.htm

1kgyL1.png

poWgnm.png

Editlemek istediğiniz dosya sfx dosyasıysa atıyorum ( dosyalar.exe)  olsun adı bu dosyanın sfx logosunu belki şu yöntemle değiştirebilirsiniz

dosyanın adını ( dosyalar.rar ) olarak değiştirin. dosyaya çift tıklayıp açın en sağda (sfx) e tıklayın açılan yerde en altta (gelişmiş sfx) seçenekleri ne tıklayın

(Metin ve simgeye)  gelin ordan hazırladığınız simge dosyasını gösterin tamam>tamam deyip kaydedin sonra pencereyi kapatın dosyanın uzantısını tekrar exe yapın ve çalıştırın dosyanın sfx logosunun değiştiğini göreceksiniz.

Edited by C@NgO