Jump to content

Win8.1 Kurulumda Program Entegre Etmek

Bordo38
 Share

Recommended Posts

software klasoru var içinde bakarsan ultraıso ıle onun ıcıne katlımsız proğram atarsan bu şeklıde kurar ama ultraıso ile tekrar ıso yapman lazım

evet haklısınız software klasörü direk algılıyormuş ama kendi editlediğim wim dosyasına bu işlemi yapmak istiyorum ama direk kurulum klasörüne software adıyla klasör açsam algıyacakmı sorun o teşekkür ederim

editt..

valla hocam software diye klasör açtım içine silent bir örn winrar ekledim format attım kurmamış :D

Edited by Bordo38

teşekkür ederim ama sorunumu yanlış anlatıyorum sanırım sizide sıktım kusura bakmayın şimdi bazı isolarda görüyorum software klasörüne attığınız dosyalar otomatik kurulur diyor ben bunu kendi editlediğim dosyaya yapmak istiyorum yani benim isomada nasıl böyle bir şey yapabilirim softwareye örn winrar atınca formattan sonra logon ekranında kurulacak tekrar teşekkür ederim

Yapana soracaksın :)

aynen

software klasoru var içinde bakarsan ultraıso ıle onun ıcıne katlımsız proğram atarsan bu şeklıde kurar ama ultraıso ile tekrar ıso yapman lazım

soft klasörü ile ilgili olacagı biraz uzun iş en saglamı cmd uzantısına komut vermek .. ............

benim bu program entegre ile 2 adet çalişmam war

http://www.tnctr.com/topic/254155-win81up1-prox86-x64-temmu2014-programaktivasyon/

http://www.tnctr.com/topic/277218-winxp-sp3-subat-2015-satali-dvdprogramli/

not: eger katilimsiz program eklemek istiyorsanız source klasöründe oem adlı klasöre  cmd dasyasına komut ekleyip resimdeki gibi kuruluma başlar...ünlem harflerinin işareti ufak harfle olmasına ve programların katilimsız olup isimlerin arasında boşluk olmamasına dikkat edin ...................

L4OX9o.jpg

Edited by bozart