Jump to content

S6 Kilit Ekranı Şifre Sorunu

hammer1284
 Share

Recommended Posts

S6 telefonumun kilit ekranını parmak izi yaptım sonrasında yedek şifre yazdım fakat yedek şifreyi unuttum telefon ile öylesine oynarken üst üste yanlış parmak izi girdiğim için yedek şifre istiyor fakat ben bu yedek şifreyi bilmiyorum telefonu kapatıp açmama bekletmeme rağmen yedek şifreyi istiyor. Google hesabıyla kurtar seçeneğinde hesabın şifresini unuttuğum için internet üzerinden yeni şifre aldım onu telefona giriyorum fakat erişemiyorum resimlerimi nasıl alabilirim usb ile bilgisayara bağladığımda bilgisayar görmüyor kilit ekranından dolayı

S6 telefonumun kilit ekranını parmak izi yaptım sonrasında yedek şifre yazdım fakat yedek şifreyi unuttum telefon ile öylesine oynarken üst üste yanlış parmak izi girdiğim için yedek şifre istiyor fakat ben bu yedek şifreyi bilmiyorum telefonu kapatıp açmama bekletmeme rağmen yedek şifreyi istiyor. Google hesabıyla kurtar seçeneğinde hesabın şifresini unuttuğum için internet üzerinden yeni şifre aldım onu telefona giriyorum fakat erişemiyorum resimlerimi nasıl alabilirim usb ile bilgisayara bağladığımda bilgisayar görmüyor kilit ekranından dolayı

Hard reset tek çözüm. Resimler için image recovery uygulamaları var markette ama ne kadar verimli bilmiyorum şahsen. 

reset seçeneklerinde belgelerimi korumalı bir seçenek yok mu? benim anlamadığım saçmalık gmail hesabına bilgisayardan erişiyorum ama telefondan giremiyorum

Öyle bir seçenek yok. Google fotoğraflarım uygulaması fotoğrafları gmaile senkronize ediyor diye biliyorum bundan sonrası için kullanılabilir. Diğer yandan telefon internete bağlı değilse hesaba erişilemeyebilir. 

Custom recovery olsaydı cihazda çok rahat alabilirdin dosyalarını. Yada geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama açık olsaydı bilgisayardan telefona fastboot ile custom recovery yükleyebilir ve yine telefon hafızasına ulaşabilirdin. 

parmak izi şifresini unutmuşsun gmail şifreni unutmuşsun ? 

Telefonuda birileri sende unutmuş olmasın ?

yani biraz fazla geldi bana 

Açıklamayı tam okumadın sanırım parmak izini yanlışlıkla bloke ettim telefonu açıp kapatıyorum yine yedek şifre istiyor parmak istemiyor istese sorun yok zaten gmail adresime bilgisayardan giriş yaptım değiştirdim şifresini aynı şifreyi telefonda giriyorum kabul etmiyor.

2 dk da Hırsız da olduk helal olsun 

Açıklamayı tam okumadın sanırım parmak izini yanlışlıkla bloke ettim telefonu açıp kapatıyorum yine yedek şifre istiyor parmak istemiyor istese sorun yok zaten gmail adresime bilgisayardan giriş yaptım değiştirdim şifresini aynı şifreyi telefonda giriyorum kabul etmiyor.

2 dk da Hırsız da olduk helal olsun 

Hiçte güleceğim yoktu helal olsun size arkadaşlar valla gece gece iyi oldu

• 1 ay sonra...

parmak izi şifresini unutmuşsun gmail şifreni unutmuşsun ? 

Telefonuda birileri sende unutmuş olmasın ?

yani biraz fazla geldi bana 

oyle olsa hard reset atar resımlerle ugrasmazdı.

soruna gelınce pcden google+ resımlerınıze bakın resımler senkronize olmussa telı formatlayabılrısın