Jump to content

Gunaydin Arkadaslar ...

oca57
 Share

Recommended Posts

biliyorum yeri degil ama yazacak yerim yok anlatacak kimsem yok..

is yerine arada bir kiz geliyordu disardan cok hos kiz boyle makyaja falan da duskun falan degil dogal guzellikte bir kiz neyse... konuya donecek olursak ben bunun adini ogrendim etrafa sordum daha sonra faceden arkadaslik attim hemen de kabul etti isyerime geldiginde kabul etmissin dedim arkadasligi ne demek dedi guldu bende tsk ettim gitti sonra aksam yazistik falan birkac gun yazistik ben konuya girdim seni daha yakindan tanimak istiyorum dedim belki ileriye donuk planlar yapariz dedim oda yapamayiz benim sevgilim var dedi bende bu konusmalari yapmadi sayar arkadas kaliriz dedim tabii dedi... o gunden sonra 1 ay yasmadim konusmadik yani hic.. o 1 ay boyunca facede attigim paylasimlatin cogunu begendi kimi sozleri onu dusunerek yazdim yine de begendi... bir sabah dukkanin onunde kapida dikilirken eczaneye girdi yaninda bi bayanla kapida dikilirken beni gormustu eczaneden cikarken ben gormedim bi on adim attiktan sonra arkasina donup bakti acaba yesil isik mi yakti dedim daha sonra bir sabah dukkani kesiyordu gecerken... simdi tekrar konusmaya basladik ama konuya girip girmeme konusunda kararsizim bugun profil resmimi degistirmemle begenmesi bir oldu ... bu kizin bana bi ilgisi var ama ne yonde onu cozemedim

mesela bir yerde etiketlemis kiz kardesi ile kahve icerken bende oraya yakindim ama ise gecmem gerekiyirdu bilseydim orada oldugunu bi aci kahveni icerdim dedim biz iki kiz takiliriz 3. yu yanimizda istemeyiz dedi .. mesela bi baglantisina erkek yorum atarsa ali arkadasim seklinde oluyor cevabi.. mesela gece gec saatlere kadar acik olmasi dogal mi son olarak da mesela sevgilim var yazmadi da sewgilim var yazdi neden w kullandi ?? facede erkekle ilgili bir resmi yok burasi kucuk bir yer erkekle gezdigini falan da gormedim facede profili herkese acik bi paylasimina max 60 begeni geliyor..

bu konuyu ilk TnC ailesi ile paylasmak istedim yardimlarinizi bekliyorum :) Edited by oca57