Jump to content

Need for Speed 2 oyunu cd siz açılmıyor

Recommended Posts

Arkadaşlar need for speed 2 oyununu kurdum crack ini attım oyun çalışıyo 1 el oynadım hatta ama cd yi çıkardığımda çalışmıyor oyun.1 yada 2,ci cd farketmiyo ikisinden birini tak oyun çalışıyo ama çıkarınca cd yi Please insert 2 disc diyo.Bunu belki daha önce görmüşünüzdür.Ne yapıcam şimdi kaç kere kaldırdım kurdum aynı yani değişmiyo ne yapmam gerekiyo ??

slm arkadasım oyunu cdszi oynayabilmen içn önce bir sanal cdrom proğramı yüklemen lazım bu proğramlar biri clon cd biride daemon tools bu iki proğramından birin yükle ama tavsiyem daemon tools proğramını yüklemen ondan sonra nero proğramında oynadığın cdnini imagesini alacan sonra daemon tools proğramına aldığın bu imageyi okutacan ondan sonra cdsiz oynarsın benim yaptığım yöntem bu yani biraz karışık daha kolay yöntemini yazan arkadaslar olursa onu dene derim ben ama yapabilirsen iyi ve kesin bir cözüm bir dene...?

slm arkadasım oyunu cdszi oynayabilmen içn önce bir sanal cdrom proğramı yüklemen lazım bu proğramlar biri clon cd biride daemon tools bu iki proğramından birin yükle ama tavsiyem daemon tools proğramını yüklemen ondan sonra nero proğramında oynadığın cdnini imagesini alacan sonra daemon tools proğramına aldığın bu imageyi okutacan ondan sonra cdsiz oynarsın benim yaptığım yöntem bu yani biraz karışık daha kolay yöntemini yazan arkadaslar olursa onu dene derim ben ama yapabilirsen iyi ve kesin bir cözüm bir dene...?

Sağol denicemm

Sanal sürücüye image atıp makinada boşuna 700Mb yer işgal ettirmene gerek yok kardeş. Internetten Nfs2 nocd diye aratıp bulduğun crack'ı kurulum klasörüne atarasan sanal veya fiziksel cdye gerek kalmaz. En kolay yol budur...

Sözkonusu dosyanın linkini vereyimm de tam olsun.

Please register to see this content.

Sanal sürücüye image atıp makinada boşuna 700Mb yer işgal ettirmene gerek yok kardeş. Internetten Nfs2 nocd diye aratıp bulduğun crack'ı kurulum klasörüne atarasan sanal veya fiziksel cdye gerek kalmaz. En kolay yol budur...

Sözkonusu dosyanın linkini vereyimm de tam olsun.

Sağol kardeş bunuda denicem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...