Jump to content

AMD 690G X1250

FAhmet

Recommended Posts

ŞİMDİ OYUNLARDAN ANLAMAM VE SADECE KURMASINI BİLİRİM...AMA NFS-CARBON OYUNUNUN ÇOK BÜYÜK VE KALIN OLDUNU BİLİYORUM. GRAFİK KARTI OLARAK GÜÇLÜ Bİ KART İSTEDİĞİ DE AŞİKAR...

PEKİ SİZCE ONBOARD Bİ SİSTEMDE BU OYUN OYNANIRMI....!

CHİPSET: AMD 690G ONBOARD X1250 (32-64-128-256-512)

sistem: SAPHHİRE AMD690G ANAKART-AMD X2 4200-512 Hİ-LEVEL 800-250gb NCQ...

Oynar her şekilde. Oblivon'u bile normal seviyede oynatıyor.

TEŞEKKÜRLER!!!

o zaman ben bir internet cafe sahibiyim... Böyle sistem düşünerek 15-20 bilgisayar daha alsam ii yapmış olurmuyum

tek fark RAM 1GB olur...

Oyun konusunda çokda sıkıntı çekmem gibi görünüyor!!!

• Administrator

Ya saçmalamayın , o dediğiniz x1250 doom u bile oynatmıyor...

performans olarak x 700 ün kırpılmış versiyonu diyolar ama

hikaye, 9550 performansında bile değil...

ha oynatır , nasıl 800x600 de orta detayda falan...

Oda hiç zevk vermez...

Ki bide cafe açıyosanız sizin için en ideal kart 8500 gt sonic dir...

85-90 dolar +kdv

yani 130 milyona aşağı yukarı piyasadki tüm güncel oyunları rahat

rahat çalıştırabilecek bir kart, + directx 10 ve shader model 4 destekli...

Oyuncudan tavsiye.... :D

Aynı kart bende var. Hiçte dediğin kadar kötü değil. Carbon vs'yi kaldırıyor rahatlıkla. Tabiki PCI-E bir kart kadar performanslı değil tabikiş ama fiyat faktörü kafe açarken etkili olabilir.

Cafe bilgisayarına kesinlikle bence harici ekran kartı alınması gerekir. Önerim ise Asus n7300 ge ortalama bir ekran kartı, fiyatıda 80 dolar civarı olması lazım. Onboardla oyunun tadı çıkmaz.

arkadaşlar...

Ben bu sisteme oyunları kurdum çalıştırmadığı yok...

NFS CARBON açıldı oyun performansı güzel... oyun sever bir iki arkadaşada oynattım memnunlar...!

ama sizlere de katılıyorum Harici ekran kartları herzaman bir + vardır...ama netcafe gibi bir yerde maliyet hesabı yapılırsa 690G ve X1250 çok cazip görünür.

Kafamı karıştıran tek nokta var burda İNTEL mi AMD mi....

ben AMD karar vermiştim...ne kadar doğru !

ACEBAAA...

testler de core2 duo ama olagan üstü bi fark yoq ve net kafe bilgisayarı için amd2 bence ideal az enerji harcar cok ısınmaz ama oldumu en iyisi diosan ve divx encoder riptir falan filan diosan ugrasılcak diosan core2 duo o paraya değermi die sorarsan bence değmez karar senin ayrıca internet kafe acıosun eger 80 dolar gözden cıkarmayıp ekran kartı almıosan o oyunu kaldırırmı bu oyunu bilmem ne yaparmı die daha kafeyi acar acmaz düşünmeye baslarsın hiç bilemedin 5-6 tanesinden en azından bu sekilde müsteri en azından ne oyunlar kurulu neler oynanabilir ne kadar detayda onları görmüş olur daha sonra bütce yaptıkca digerlerine de ilave yaparsın masa sayısına orantılı en azından 5-6 muhakkak koy bence ben 15 tane üzerinden hesapladım

SELAM ARKADAŞLAR;

ÇOK KARARSIZIM ÇOK! OFFF MALİYET HESABI Bİ YANDAN, FİYAT PERFORMANS OLAYI Bİ YANDAN...

YANİ; NETCAFEM VAR EK BİLGİSAYAR ALARAK EK KATI DEVEREYE SOKUYORUM...AMA SİSTEMLERE KARAR VEREMİYORUM!

KISACASI AMD mi İNTEL mi KLASİK TABİ AMA 2sinin FARKLI OLDUĞUNU BİLENLER BİLİRLER!

AMD 690G ONBOARD X1250 2sistem YAPTIM...SORUNSUZ OYUNLARDA DA GENEL KULLANIMDA DA!MEMNUNUM

AKLIMDA AMD KALIYO ZATEN....

NEYSE UZATMİYİM GERİSİNİ DEĞERLİ FİKİRLERİNİZ GETİRSİN, BU HAFTA 20 TANE ALIM YAPİM BİTSİN BU İŞ HAYIRLISIYLA...

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...