Jump to content

Php-Nuke üyelikleri email ile yollatma

Recommended Posts

bunlar neden illaki maile gelmeli, zaten üye infosuna baktığında bunları görebiliyorsun. şifresini görmek istiyorsan eğer o zaman iş tamamen değişiyor ve neredeyse imkansız bir hal alıyor.

Aslında bu yapılırda masus yardım etmiyorum.

Üyelerin şifrelerini mi alacak diye.

üye bilgilerinde bu şifreler pek işe yaramasa da aynı üye girdiği şifreyi mail yada herhangi bişey için kullanıyor olabilir yani.

Tedbirim benim böyle.

Sakıncalı.

Ama dediğim gibi Mail adresi Tarih ve Nick için CNB Y.Account yeterli.

üye bilgilerinde bu şifreler pek işe yaramasa da aynı üye girdiği şifreyi mail yada herhangi bişey için kullanıyor olabilir yani.

Tedbirim benim böyle.

Sakıncalı.

Kardeşlerim bir derneğin sitesini yapıyorum üyelik bilgilerini o yüzden email ile yollanmasını istiyorum CNB Y.Account kurdum ve soruları yaptım ama bu soruların cevaplarını email ile derneğiizin emailine nasıl yollatırım diye uğraşıyom. allah rızası için bu bana lazım kişiler siteye üye olurken böylelikle derneğimizede üye olmayı amaçlıyoruz lütfen adamın şifresini ne yapayım zaten yönetim panelinden şifresini değiştiririm bir yere not almıştım şifreleri vertabanın için bir yerde olduğunu ama şifreyle işim yok benim istesen onu sormamada gerek yok amacım kişisel bilgileri ile dernek üyeliğini kolaylaştırmak valla 1aydır uğraşıyom ne yaptıysam olmuyor lütfen yardım edin kardeşlerim

Please register to see this content.

siteyi görmek isteyenler için

Tedbirim benim böyle.

Sakıncalı.

ya kardeş bi yardım etsen senin yolunu gözlüyom valla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...