Jump to content

Şifreli klasör açma sorunu

tahsin43

Recommended Posts

DOSTLAR yanlışlıkla bu barbar kilit proğramıyla 70 gb lık bir kılasörü şifrelemişim şifreyi biliyom ama şifreli kılasör üstünde sag tıklayınca şifre çöz yazısı cıkmıyor başka yeni kılasör ouşturusam onun üzerine sagtıkladığımda sagtık menüde şifrele cıkıyor şifreliyse şifre ac cıkıyor bu 70 gb lık kılasörde niye bu işlemi yapamıyorum imdat dosyalarım bu gidişle yokolacak lütfen destek verirmisiniz çok sıkıştım bu konuda imdat diyorum resmi ektedir şifreli kılasöre ac deyince hemen denetim masasına gidiyor verdiği koda şudur MEMORİ BAR.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}

Başlığı küçük harflerle düzenleyiniz aksi halde konu çöpe taşınacaktır

kardeş şu başlıgı küçük harf yapma işini beceremedim siz bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim şu başlık işi nasıl degişir ben onu yapamadım kusurabakmayın büyük başlıgın bu şekilde tepki alacagını düşünemedim şimdi ise degiştiremiyorumda

ama bu konu benim için çok önemli surekli kullandıgım bir proğramdıda belkide benim gibi bu proğramı kullanalarında işine yarayacak cevaplar cıkar sanıyorum yoksa 70 GB lık dosyam yok olacak imdat yardım edin diyorum dosya şifreleme bu proğramla cocuk oyuncagı hemide tr hemide bedava ama gel görünki şu cedelleştiğim sorunda cok büyük nolur imdat diyorum bir çözüm bulalım şu işe emeklerim yokolmak üzere

Attığın mesajın altında "Düzenle" butonu var ona tıklayarak "Tam Düzenle" dersen başlıkta dahil mesajın tüm içeriğini düzeltebilirsin ya da değiştirebilirsin.

Şifreli klasörünüzü, ekranın kenarında kaydırmalı olarak çıkan barbar programı üzerine sürükleyip bırakın.

Saygılar...

çok çok çok degerli arkadaşım şu yazdıgın ufacık cevap inanın okadar işime yaradıki tek kelimeyle bana benim için çok degerli 72 GB lık dosyamı hediye ettiniz onun için inanın size nekadar teşekkür etsem azdır size çok minnettarım allah razı olsun allah sizinde işlerinizi kolay kılsın diyorum size tam 72 GB teşekkur ediyorum şu yazdıgınız ufacık yazınızdan dolayıda elleriniz dert örmesin çok sagolun varolun sorun sizin gösterdiğiniz yol ve çözüm sayesinde çözümlenmiştir yani şıpdemeden meseleyi anlamışsınız ve çözümüde yazmışsınız oda benim şu çaresizliğime dermen oldu tekrar tekrar teşekkurlerimi sunuyor ALLAH yarve yadımcınız olsun diyorum

çok çok çok degerli arkadaşım şu yazdıgın ufacık cevap inanın okadar işime yaradıki tek kelimeyle bana benim için çok degerli 72 GB lık dosyamı hediye ettiniz onun için inanın size nekadar teşekkür etsem azdır size çok minnettarım allah razı olsun allah sizinde işlerinizi kolay kılsın diyorum size tam 72 GB teşekkur ediyorum şu yazdıgınız ufacık yazınızdan dolayıda elleriniz dert örmesin çok sagolun varolun sorun sizin gösterdiğiniz yol ve çözüm sayesinde çözümlenmiştir yani şıpdemeden meseleyi anlamışsınız ve çözümüde yazmışsınız oda benim şu çaresizliğime dermen oldu tekrar tekrar teşekkurlerimi sunuyor ALLAH yarve yadımcınız olsun diyorum

Utandırdın, güzel sözlerinle ezdin beni Hocam. Bu kadarını da haketmedim. Sağolasın. Forum olarak fayda verdikse ne mutlu. Saygılar...

Attığın mesajın altında "Düzenle" butonu var ona tıklayarak "Tam Düzenle" dersen başlıkta dahil mesajın tüm içeriğini düzeltebilirsin ya da değiştirebilirsin.

verdiğiniz bilgi ve destek için ayrıca teşekkur ederim sagolun sorunda çözüme kavştu zaten şu degerli ve aktif Tnctr formu sayesinde şu formu bizlere kazandıran degerli dostlarada kucak dolusu teşekkurler diyorum

Yaptığım araştırmalar sonucunda Barbar Kilit programının dosyaları, uzantılarına bir takım hex kodları ekleyerek şifrelediği ve bunun sonucunda üzerine çift tıklanan dosya eğer şifreliyse denetim masasının ekrana geldiğini anlamış oldum.

Arkadaşlar eğer böyle bir sorunla tekrar karşılaşırsanız şifrelediğiniz klasörün ismini değiştirerek çözebilirsiniz. Eğer klasör şifreli ise tabi bu Windows ortamında gerçekleşmiyor. Başlat>Çalıştır> cmd yazarak komut satırına gelin. Komut satırında dizinden çıkmak için "cd.." (tırnaklar dahil değil) ve bir boşluk bırakarak dizin ismini yazın. Bir dizine girmek için ise "cd"(tırnaklar dahil değil) dizin ismini yazarak dizine gelebilirsiniz. Dizinlerden devam ederek klasörünüzün bulunduğu dizinde

ren eskiklasörismi yeniklasörismi [/CODE]

yazarak klasörün ismini değiştirebilirsiniz. Böylece sorun çözülmüş olur..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...