Jump to content

19'' monitör tavsiyesi?

ozimera

Recommended Posts

su aralar widescreen monitor almak moda haline geldi samsung ve philips markaları tavsiye edebilirm fiyatları 300 ile 350 arasında değişio daha iyi bişi ya da düz olsun dersen samsung 920n di galiba o modeli müşterilere veriyoruz bi problem cıkmadı bugüne kadar onerebilecegim monitorler arasında

kendin kullanacaksan kesinlikle widescreen tavsiye etmem herşeyi şişman görmek istemiyorsan. bende yukarıdaki arkadaş gibi sana samsung tavsiye edebilirim. 932 veya biraz daha paraya kıyarsan iki saniyeliği var 931 çok mükemmel bir monitör. dvı çıkışı 2ms gerçek 19 inç yani wide sreen değil. 931 n yi tavsiye ederim. fiyatı 425- 450 ytl gibi

Kardeş BENQ da alabilrisn ben Bilgisayarcıyım ve gayet memnunum BENQ dan SİEMENSin bi ürünü yani alt kademesi şeklindeki bi ürünü beyaz eşyada Siemensin kalitesi tarşılmaz diyorum ben.Ayrıca fiyatları diğerlerine görede çok uygun. 17'' LCD si bil 199 $ + KDV yani. Bundan sonrası sana kalmış bişey artık.MİKROFON SENDE anlayacağın =) (=

Ben Kuzenime Aldım Fiyatta Uygun Kaliteside Hayran Bıraktı Beni.

932B_Front_Siyah[1].jpg

SAMSUNG 932B 5MS DVI 19" LCD MONITOR SİYAH

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=27229[/CODE]

ben HPw1907v modelini aldım görüntü kalitesi özelliklerini beğendim memnunum.digitaltv kartı kullandığım için görüntü açısına dikkat ettiğimden yanlardan bakıldığında,üsten bakıldığında görüntü bozulmuyor.tavsiye ederim..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...