Jump to content

İnternet Ağ Geçidi

recepkoyuncu

Recommended Posts

arkadaşlar ağ bağlantıları içerisinde bunu buldum bu sanki bişey indiyormuş gibi interneti kasıyor ben dosya falan çekemiyorum hotmail falan açılmıyor download hızım ise baytlarda bunu nasıl kaldırırım devre dışı bırakıyorum internete girdiğim an hop atlıyor kendi kendine etkinleşiyor bu neyin nesi ne işe yarıyor başkaları tarafından bilgisayarımamı giriliyor lütfen yardım edin yav yeni farkettim bu birden geri gitti yav bu neyin nesiydi bir daha gelirmi yardım edin

ffffuj2.png

ffffuj2.png

Shot at 2007-07-05

kardeşim sen işletim sistemini yanlış seçmişin .

niye fiesta xp kuruyon ki,ben başka sitelerdede bu yazdığımın aynısını yazdım...

bırak şu fiesta xp yi lanet ve acayip bi şekilde bilgisayarı...

fiesta xp yi kuranların tabii ki eline sağlık ama olmuyo işte anladın sen onu????

sen ne yap biliyonmu? tnc xp kur keyfine bak hiç canını sıkma...

SELAMETLE KAL...

kardeş tnc xp benim sisteme uyum sağlamıyor öyle bir deşmişsinizki driverlerine ulaşamıyorum hemde ben fiestadan memnunum sorunsuz çalıştığı gibi her şeyi kendisi tamamlıyor

sistem özellikleri:

inten 750mhz

256 mb ram

64mb ekran kartı nvıdıa rıva tnt model 64

Şimdi hak veriyonmu taaaaaaaaaa 2002yılının bilgisayarı sizin tnc nizi uyum sağlamadı ben istememmi ahada arkadaşımın sistemi yeni ona kurduk çok süper çalışıyor onda açıklıyabildiysem ne güzel

sorunumuz sistem değil sistem reklamıda değil

fiesta sorunumuz bu değil ağ geçidi diye bir lanet bişey dadandı bundan nasıl kurtulurum yardım edermisiniz...

Oranın internetin hızıyla bir alakası olduğunu sanmıyorum. Kapatmak için bir seçenek vardı ama bulamadım şimdi.

arkadaşlar ttneti aradım servis yolladı ve dedilerki sisteminizde sorun yok modeminizde güzel böyle verimli çalışan modem görmedik dediler ve hattı inceledilerki hattınızdada sorun yok ama ankara/incirliye bağlı ttnet üyelerinin bu sıkıntıyı çektiklerini ifade ettiler ve ttnetin sisteminde bilinmeyen bir sebebden dolayı sorun oluştuğunu sorun çözülünceye kadar böyle sorunlarla karşılaşılacağını belirttiler sorun ttnetten işletim sisteminden değil arkadaşlar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...