Jump to content

ubuntu yu yükleyemiyorum

caferkaya

Recommended Posts

benim bilgisayar:

işlemci e6300 intel

anakart: ecs p965t-a

ekran kartı: 512 ati

sorun tam olarak hani cd yi ilk taktıgımızda karşımıza ingilizce olarak ubuntuyu yükle, harddiskden aç, falan geliyorya .. tam orada ubuntuyu yükle diyorum ama karşıma siyah bir ekran geliyor ve ekranın yarısında error falan birşey yazıyor ve öle kalıyor :blush:

benim bilgisayar:

işlemci e6300 intel

sorun tam olarak hani cd yi ilk taktıgımızda karşımıza ingilizce olarak ubuntuyu yükle, harddiskden aç, falan geliyorya .. tam orada ubuntuyu yükle diyorum ama karşıma siyah bir ekran geliyor ve ekranın yarısında error falan birşey yazıyor ve öle kalıyor :blush:

Bende de aynı sorun vardı. Elimdeki cd'nin imajını harddiske attım sonra da o imajı 10x ile cdye yazdım. Çalıştı. denemediyseniz mutlaka deneyin. Saygılar...

benim bilgisayar:

işlemci e6300 intel

linux p965 lere kurulmuyor. 1-2 ay beklemek lazım

• 8 ay sonra...

arkadaslarr benimde ubuntuu yuklemede bir sorunum var ......

core2duo e 6500 islemci kullaniyorum

anakartim dp35dp intel p35 chipset

ex1550 512mb karti kullaniyorum ....

ama bir turlu yukleyemedim ... yardimci olursanizz yada herhangi bir ubuntu image gonderirseniz sevinirim belki cd de bir sorun vardir ..... sorun base componentleri yukledigimde dosyalar eksik yada yok diyor .. yardimci olabilirmisiniz ...... ???

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...