Jump to content

sonuçlar açıklandı

caferkaya

Recommended Posts

yok ya sitesinden baktım ham 240istiyormuş en az. benim ise ham 255 ama koşulları nasıl, kayıt işlemleri falan nasıl yapılıyo bir ögrensem.... var mı bilgisi olan tavsiye eden.... :blush:

c) Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 2007 yılı içinde yapılan üniversiteye giriş sınavında 1. Bölüm puan türlerinin herhangi birinden (ÖSS-SÖZ-1, ÖSS-SAY-1, ÖSS-EA-1 veya ÖSS-DİL) 200 ham puan, 2330 sayılı Nakdi Tazminat Verilmesi ve Aylık Bağlanması Hakkındaki Kanun kapsamına giren Emniyet Teşkilatı Personeli Şehit ve Görev Malulü eş ve çocuklarından ise, 1. Bölüm puan türlerinin herhangi birinden (ÖSS-SÖZ-1, ÖSS-SAY-1, ÖSS-EA-1 veya ÖSS-DİL) 160 ham puan almış olmak,

Al bak polis akademisine giriş için aradığın madde.

orda ole yazıyor bide internetten başvuruyu yapabiliyon.

hıımm heralde sizin baktıgınız polis meslek yüksek okulu. çünkü polis akademisi say2 ve ea2 den alıyo ve ham 240 alacak diyo sitesinden baktım.... ama koşullarını falan merak ediyorum. bide nasıl ii komiserlik meslek olarak... ne diyosunuz, puanım bu sene kırıldıgı için giremiyorum üniversiteye komiser mi olayım yoksa seneye bir daha sınava mı gireyim

:blush:

Yapılan açıklamalarda, 4 yıllık lise eğitimi çalışmaları sonucunda 450.000 kişilik bir azalma bekleniyor.1450.000 kişinin gireceği tahmin ediliyor.

ama herkes bunu biliyor ve bence yine bu sayıyı bulur girecek olanlar

bencede bir arkadaşımızın dedigi gibi ne kadar azalsa azlanlar düz lise de ki arkadaşlarımız olcak. yani asıl rakibler anadolu ve fen liseleri gene sınava giriyorlar... tek kar düz lisedeki çok zeki bir kaç arkadaşimiz giremeyecekti o kadar... bu arada ben düz liseyim

iyi de bu sene sınava giren kişi sayısı 1,600,000 kişi olarak açıklandı!!450,000kişi girmicekse bu rakam 1,150,000 e düşmesi gerekmezmi!!300,000 kişide nerden çıktı şimdi?? :blush:

Ben Osym nin yalancısyım.geçen sene 1800.000 kişinin girdiğini duymuştum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...