Jump to content

Kopya Korumalı Dvd Hazırlama Exe Ye Dönüştürme

ByProFeSSioNaL
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar ben  kopya korumalı video yapmak istiyorum 

bir video yaptım bunu izleyen arkadaşlar sadece dvd den izlesin bilgisayarlarına kopyalayamassın istiyorum 

bunun  için Herhangi bir program veya başka bir önerisi olan arkadaşlar lütfen yazınız... 

kaç gündür araştiriyorum

Merhaba Arkadaşlar ben  kopya korumalı video yapmak istiyorum 

bir video yaptım bunu izleyen arkadaşlar sadece dvd den izlesin bilgisayarlarına kopyalayamassın istiyorum 

bunun  için Herhangi bir program veya başka bir önerisi olan arkadaşlar lütfen yazınız... 

kaç gündür araştiriyorum

arkadaşım sen nasıl bir güvenlik önlemi alırsan al o videoyu kopyalayan çıkabilir. ve hadi diyelim ki videoyu olduğu gibi kopyalayamadı fraps veya benzeri bir programla videoyu yeniden kaydedebilirler. bilgisayar böyle birşey :D

Malum oyun şirketleri o kadar sağlam güvenlik önlemi alsalar bile o yunları kıranlar çıkıyor bilmem anlatabildim mi?

arkadaşım sen nasıl bir güvenlik önlemi alırsan al o videoyu kopyalayan çıkabilir. ve hadi diyelim ki videoyu olduğu gibi kopyalayamadı fraps veya benzeri bir programla videoyu yeniden kaydedebilirler. bilgisayar böyle birşey :D

Malum oyun şirketleri o kadar sağlam güvenlik önlemi alsalar bile o yunları kıranlar çıkıyor bilmem anlatabildim mi?

öyle yapsın öle yapamassada telle çeker ona bişe demiyorum  ben taktım kafaya bunu ögrenmek bilmek yapmak istiyorum :((

ayrica video yu exeye çevirirsem  frabs ve benzeri programlar açildiğinda video otomotik kapanacak bir sistem de olabilir... yazılımda herşey mümkün ama işte bilmem mühim o bilen kimse çıksın gelsin :))

• Editor

İstediğin birşey ile ilgili bir yazılım geliştirmiştim zamanında.

http://prntscr.com/9uof99

bu tarz birşeydir benmkisi. Kesinlikle ekran kaydedilemediği sürece videolara ulaşamazsınız.

Tabi ben bunu paralı olarak yazdım onuda belirteyim kod felan istemeyin :D

Edited by pairs

İstediğin birşey ile ilgili bir yazılım geliştirmiştim zamanında.

http://prntscr.com/9uof99

bu tarz birşeydir benmkisi. Kesinlikle ekran kaydedilemediği sürece videolara ulaşamazsınız.

Tabi ben bunu paralı olarak yazdım onuda belirteyim kod felan istemeyin :D

bir numıne yapıp yollarmısn bana bir deneyelim.. eğer istediğim sonucu veriyorsa.. elinin emeğini öderiz dostum (: