Jump to content

sony ericson k790i kod Sorunu

aStex

Recommended Posts

arkadaslar sony ericcson k790i marka telefon aldim.(sifir)

güvenlik kodu yapacam ama şifrenin ne oldugunu bilmiyorum şifre deiştirme sirasinda sürekLi kod yanliş dio ßunun çözümünü bilen warsa yardimci olaßilirmi ?

şimdiden teşekkürler ....,

ayarlar / genel / güvenlik / kilitler / telefon korumasi / kodu değiştir ...

ßu bölümdeqi

teşekkürler kardeş 0000 ` müş

diğer arkadaslara lazim olursa kullansinlar :)

ama telefonu kilitlemiyo :S

uLa k790i de telefon kilidi yokmu :D yani tuş kilidine şifre koyma felam

aradim bulamadim :D

Ztn SeN o Telefonu Almaklan Buyuk Bir Hata Etmissin:S

Katılmıyorum. k790i gayet iyi bir telefondur. almakta neden hata ettiğini de açıklar mısınız? arkadaşımda vardı bundan, gayet iyi bir telefon. tuş kilidine şifre koyulmuyor sanıtrım sony ericssonlarda. Bir de Türkçe'yi düzgün yazsanız da biz de anlasak..

Ayrıca: Lütfen Konu Başlığını p_edit.gif Butonunu Kullanarak İçeriğe Uygun Olacak Biçimde Düzenleyiniz, Aksi Takdirde Silinecektir.

oke ßaşliği düzelttim k. ßakma

telefon içinde bence mükemmel ßir telefon 3.2 megapixel kamerasi war + ses çikişi güsel ekran çözünürlüğü mükemmel sadece kilit yok diemi :D ßende prog. atiyim ne yapim :D

alakaniz için Thanx

Katılmıyorum. k790i gayet iyi bir telefondur. almakta neden hata ettiğini de açıklar mısınız? arkadaşımda vardı bundan, gayet iyi bir telefon. tuş kilidine şifre koyulmuyor sanıtrım sony ericssonlarda. Bir de Türkçe'yi düzgün yazsanız da biz de anlasak..

Ayrıca: Lütfen Konu Başlığını p_edit.gif Butonunu Kullanarak İçeriğe Uygun Olacak Biçimde Düzenleyiniz, Aksi Takdirde Silinecektir.

Cunku iyi degil Ndni ise==>1.Telefon Cok Kilitlenir 2.gayet Agirdir{Ozellik Olarak} 3.Servis Destegi Ve Tamir Parcasi Ericsonlarda Oldukca Az Ve Bozuldugu Zaman Butun Parcalari Silikonlu Tamir Olayi SIfir GIbi Birsey Bnce Bunlarda Yeter...

Turkcemide Gayet iyi yaziyorum

walla aßi arkadasimda war ayni telefondan 1 gb hafiza karti full dolu oyun program müzik hiç dondugunu görmedim o yüzden aldim zaten aynisin parça olayina gelince bi bilgim yok walla ama sonuçta garantili satarken sorun olaßilir ama zaten bu telefona o kadar para veripde satarkenki piyasasini düşünecek adam hiç almasin daha iyi bankaya koydun parasini :D

Cunku iyi degil Ndni ise==>1.Telefon Cok Kilitlenir 2.gayet Agirdir{Ozellik Olarak} 3.Servis Destegi Ve Tamir Parcasi Ericsonlarda Oldukca Az Ve Bozuldugu Zaman Butun Parcalari Silikonlu Tamir Olayi SIfir GIbi Birsey Bnce Bunlarda Yeter...

Turkcemide Gayet iyi yaziyorum

Eski sony ericssonlara bakıp yenilere takılıyor diyemezsiniz. Türkçe'yi gayet iyi yazdığınızı söylüyorsunuz. w,q gibi harflerin işi ne ve de ndn,ztn,bnce gibi kelimeler var mı acaba?

walla aßi arkadasimda war ayni telefondan 1 gb hafiza karti full dolu oyun program müzik hiç dondugunu görmedim o yüzden aldim zaten aynisin parça olayina gelince bi bilgim yok walla ama sonuçta garantili satarken sorun olaßilir ama zaten bu telefona o kadar para veripde satarkenki piyasasini düşünecek adam hiç almasin daha iyi bankaya koydun parasini :D

yalnız sony ericsson'lar sadece jar uygulamalarını çalıştırıyor bildiğim kadarıyla. bir de mophun çalıştırıyor olmalı. parça olayında sorun çıkacağını pek zannetmiyorum. teknoloji illet bir şeydir, paranı yatırdığın anda paran değer kaybeder :D

Bizzat Kendim Kullandim Kendimde 4 Senelik Telefoncuyum Telefon Gayet Kasar Ve En Tamiri Zor Telefondur Ama Forum Sıtelerını Dolasıpta Bakarsanız Hangı Marka Daha Yonelık Anlarsınız Kamerası Iyı DIyorsunuz Nokıa 2MP N70 Ilen Aynı Anda Aynı Ortamı Cekın Hangısı Daha Iyı GOreceksınız Ses De Aynı Sekılde Farkı Gorursunuz..

CyberShot özellikli bir telefonla(3.2 mp) nokia'nın öve öve bitiremediği fakat telefonda kullanılan cinsleri dandirik olan carl zeissları mı karşılaştırıyorsunuz? bir daha telefon alacak olsam kesinlikle sony ericsson alırdım. nokia'dan uzak dururum, arkama bile bakmadan kaçarım. nokia kadar illet bir şey görmedim, aldığıma pişmanım.

• 10 ay sonra...

ARKADAŞLAR

BEN SONY CİYİM

ŞU ANA KADAR

SONY CMD J5

SONY CMD J7

SONY Z5

S.ERİCSSON K700

S.ERİCSSON K750 KULLANDIM

ŞİMDİDE S.ERCSSON K790 KULLANIYORUM GAYETTE MEMNUNUM SERVİS SORUNUNA GELİNCE

İLK ADI TELE SERVİCE OLAN ŞİMDİKİ ADI ARVARTO OLAN TEKNİK SERVİS VAR

KARGO VS.SORUN OLMUYOR

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...