Jump to content

Polis Aracımı Bağladı :)

bhco

Recommended Posts

Selam arkadaşlar uzun süredir tatildeyim, şirkette işlerim olduğu için istanbul'a 2-3 günlükte olsa uğramak zorundaydım uzun süren istanbul ayrılığından sonra sol şeritten aracımla cuf cuflayarak gidiyordum, taksimden de geçiceğim tuttu, yine cuf cuflayarak taksimden geçiyordum ki trafik polisinden uyarı geldi, uyarınında neden geldiğini de anlamadım zaten :) aracın ses sistemine yüklendim devam ediyordum ki trafik durdu :) tabi memur beylerde yanıma geldi, aracı bağlamak istediler, tabi itiraz ettim etsen ne olucak tutturdular bağlıyacağız diye direk otoparka gitti araç, ama işin ilginç yanı ise otoparkta oldu :)

otoparktaki memurla, polisin konuşması aynen şu şekil;

- Devrem subaruyu neden aldın?

- Modifiye var, şunun tipine baksana kanat var, egzoz var, tamponlar önde birde cuf cuf diye garip sesler çıkarıyor.

- Kafayı mı yedin devrem bu subaru sti

- eee

- bu arabanın orjinal fabrika çıkışı böyle...

- ne yapmak lazım o zaman?

- o zaman gürültüden ceza yazıp bırakalım...

ne güzel istanbul be :D

bağlayamadılar ki alalım :) gürültüden ceza yazdılar, ceza makbuzunu saklıyacağım bir ara taratıp koyarım çok güldüm kanatları filanda var dedi gülmekten ölücektim arabadan filanda vaz geçmiştim o dakika hiç bu kadar gülmemiştim :)

Benzer birşey Kar yagdıgında Caddebostanda Çivili lastik - yani gerçek kar lastigi - takmıs bir subaruya yanımızda zincir takmadıgı için ceza kesmişlerdi... Güzelim Memleketim Benim :)

Benzer birşey Kar yagdıgında Caddebostanda Çivili lastik - yani gerçek kar lastigi - takmıs bir subaruya yanımızda zincir takmadıgı için ceza kesmişlerdi... Güzelim Memleketim Benim :D

:) Of ulen Of! :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...