Jump to content

NFS CARBON YARDIMMMM

serce

Recommended Posts

arkadaşlar nfs carbon u kuruyorum sorunsuz olarak.oyun simgesine tıklayınca ekran kararoyor ardından bilgisayar restart yapıyor.bil özelliği amd 3500 ram 512 ddrs 667 mhz. ekran kartı asus 512 mb.yani yeni sitem.bu arada daha düşük özellikli bir bilgisayara kurunca çalışıyor.yardımcı olursanız sevinirm.

arkadaşlar nfs carbon u kuruyorum sorunsuz olarak.oyun simgesine tıklayınca ekran kararoyor ardından bilgisayar restart yapıyor.bil özelliği amd 3500 ram 512 ddrs 667 mhz. ekran kartı asus 512 mb.yani yeni sitem.bu arada daha düşük özellikli bir bilgisayara kurunca çalışıyor.yardımcı olursanız sevinirm.

sen bilgisayara bi format at bende de aynı şey oldu. bide oyunu kaldır yeniden kurmayı dene bunlar başlıca çözümler

sen bilgisayara bi format at bende de aynı şey oldu. bide oyunu kaldır yeniden kurmayı dene bunlar başlıca çözümler

denedim ikisinide format attım oyunu yeniden kaldırıp kurdum.hatta direct x 10 una kurdum ama olmaadı

Bu oyuna benzer ozellikler isteyen baska oyun denedinmi?

evet nfs most wanted, call of duty, baltlıfıled 2142, el matador,yani son çıkan 6 cd lik oyunları denedim sorunsuz çalıştı.işin ilginç yanı tam çalışacak gibi oluyor ekran kararıyor sonra bilg restart atıyor aynı dvd ile başka bilg kurulum yaptım çalışıyor

Digerlerindede ayni sorunu yasiyorsan ekran kartinda sorun olmali.

Baska bir kart deneme sansin varsa deneyerek sorunu bulabilirsin..

Once driver dogru kurulmusmu bunu bir kontrol et..

Digerlerindede ayni sorunu yasiyorsan ekran kartinda sorun olmali.

Baska bir kart deneme sansin varsa deneyerek sorunu bulabilirsin..

Once driver dogru kurulmusmu bunu bir kontrol et..

özür dilerim yukarda yazdığım oyunlarda sorunsuz çalıştı

(yanlışlıkla yine olmadı demişim)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...