Jump to content

Beko Laptop

DeTeCTeD
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar formatlamak için BEKO Laptop getirdiler sürücülerini bulana kadar canım çıktı.

Intel 915 çipset falan var. intelin web sayfasından teker teker sürücüleri indirirken bu BEKO laptopun modeli gözüme çarptı meğer "CLEVO" imiş M540G ve M550G nodellerinden.

Sounda sürücüsünü buldum bulana kadar canım çıktı iki saat sörfün ardından buldum arayan arkadaşlara sürücülerin tamamı alt Linkte Mevcut.. :unsure:

Model :M540G/M550G

Driver Type : ALL

VGA M540G/M550G VGA Driver Video.zip1 2

AUDIO M540G/M550G Audio Driver Audio.zip1 2

PCMCIA M540G/M550G PCMCIA-Cardreader Driver PCMCIA-Cardreader.zip

PCMCIA Solve system can't recongize some high speed 2GB SD card problem. ENE_N.zip

M540G/M550G Chipset Driver Chipset.zip

M540G/M550G Modem Driver Modem.zip

M540G/M550G LAN Driver LAN.zip

M540G/M550G Hotkey Driver Hotkey.zip

M540G/M550G AUTOMAIL Driver AUTOMAIL.zip

M540G/M550G Touchpad Driver Touchpad.zip

Conexant modem driver for Windows XP. Conexant.zip

Motorola modem driver (for 6-88-D45T1-391 and 6-88-M54G1-530 modules). Modem_M.zip

M540G/M550G 300K PC Camera Driver 300K_VC.zip

M540G/M550G 130M PC Camera Driver 130Mccd.zip

300K and 1.3M video camera driver for Windows XP. Camera.zip

http://www.clevo.com.tw/download/ftpOut.asp?Lmodel=M540G%2FM550G&ltype=9&submit=+GO+[/CODE]

• 1 yıl yıl...

arkaşlar sanırım bunların driverleri aidata m55g benim elimde aidata m55g laptop var ama bende birtürlü kamerayı yükleyemedim belkide ona yakın kamera driver indirdim ne yaptım ne etti isem olmadı donamsal bir hata olabilirmi anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• 2 hafta sonra ...

ya vestel beko veya benzeri abdulrezzak malları satan firmalar sadece servislerinde sürücülerini tutarlar ordanda kaybolunca müşterinin sürücüleri fırsatcılık yapıp parayla satarlar. Resmi sitelerinde hiçbir sürücü desteğinde bulunmazlar. Zaten bunlardan bilgisayar alanlarda anlamayan alır. Tavsiyem www.nptebook.com adresinden araştır. Hp sürücüleri bağzı modelleri uyuyor ama webcam zor çok zor hemde.

ya vestel beko veya benzeri abdulrezzak malları satan firmalar sadece servislerinde sürücülerini tutarlar ordanda kaybolunca müşterinin sürücüleri fırsatcılık yapıp parayla satarlar. Resmi sitelerinde hiçbir sürücü desteğinde bulunmazlar. Zaten bunlardan bilgisayar alanlarda anlamayan alır. Tavsiyem
Please register to see this content.
adresinden araştır. Hp sürücüleri bağzı modelleri uyuyor ama webcam zor çok zor hemde.

• 2 years yıl...