Jump to content

İnternet üzerinden telefon görüşmesi

botett

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorum olacak da; internet üzerinden sabit telefonlarla ücretsiz bir şekilde görüşmemizi sağlayan programların isimlerini biliyor musunuz ve bulabileceğimiz bir yer var mı.

arkadaşım tam olarak istediğin nedir anlamadım ama skype telefonları var onlarla normal telefonları arıyabiliyosun internet üzeirnden ama skype kontor yüklemen lazım çokta ucuz

arkadaşım tam olarak istediğin nedir anlamadım ama skype telefonları var onlarla normal telefonları arıyabiliyosun internet üzeirnden ama skype kontor yüklemen lazım çokta ucuz

Anlatmak istediğim şu; internet üzerinden tüm sabit telefonları bir program sayesinde arayabiliyoruz. (Tabi bunun için gerekli bazı donanımlar var. Hoparlör, mikrofon....)

arkadaşım burdan indirebilirsin programı rahat rahat kullan

Please register to see this content.

bu siteyi ben de duydum ama proğramı nasıl indireceğiz biraz bilgilendirir misin?

bu siteyi ben de duydum ama proğramı nasıl indireceğiz biraz bilgilendirir misin?

normal siteye girdikten sonra ortadaki get voip free yazan ikona tıkladıktan sonra gelen ekranda start downloada tıklarsan indirebilirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...