Jump to content

Adobe Flash Cs3 Orjinal Türkçe

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paylaşan arkadaşa teşekkürler, gerçekden böyle birşeyi burada bulundurması animatörler için güzel bi raslantı çünkü adobenin kendi sitesinde bile bu Türkçe versiyou bulamadım (şahsen).

Birde programla ilgilenen arkadaşlar bikaç sözüm olucak,

- Adobe CS3 serisindeki bütün programlar EN AZ 1 GB Ram ihtiyacı duyar (+ en az 1.8 ghz işlemci vb.) indirmeye niyetlendiğinizde, bu gereksinimleri karşılayacak bir sisteminiz varsa programı indirin ve kurun

- Birde programı RAR'dan çıkartıp direk setup'dan kurmak biraz zahmetli bir iş, çünkü Adobe'deki profesör amcalarımız bu programları setup haline getirirken öyle bi sistem kurmuşlar ki, program kurulmadan önce DVD 'nin içindemi yoksa HDD'de bi yerdemi olduğunu kontrol ediyor ona göre kuruluyor, tabi çözümleride var ama en kolaycı yolu Rardan çıkartılan setup dosyalarını bir DVD'ye yazmak. ama burada da sorunlar bitmiyor. DVD'nin etiketin de programın türüne göre (Design Premium mu, Web Premium mu yoksa Master Collection mu) farklılıklar var, dvdye yazarken dvd etiketini yanlış verirseniz setup aynı hdd'den çalışıyormuş gibi adobe cdsini takın diye vızır vızır öter durur. yani lafın kısası bu CS3 programlarını indirirken CD imajı yani ISO dosyası halinde olanları indirmeye gayret edin. böylelikle dvd etiketi sorunuda kalmaz...

Hepinize kolay gelsin.

Edited by KurtMan

Arkadaşlar ben programı kullaniyorum ve hiç bir sorun yok. Program yüklemede herhangi bir hata vermiyor Crack'te kusursuz çalişiyor ama genede olomuyor diyorsanız alın sıze Adobe serialleri. Hala olmasa basın Formatı. -_-

Link.....

Please register to see this content.

Rar Şifresi...... www.tnctr.com

ya ben bu programı kurdum ama aktivasyon işlemini bir türlü yapamadım sizin buraya koyduğunuz crack dosyasını da indirdim fakat dll hatası veriyor hatada şu Flash Video Extension.dll bulunamadğınıdan bu uygulama başlatılamadı.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir. yazısı çıkıyor acaba ben yeniden download mı etmem lazım bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

• Administrator

ya ben bu programı kurdum ama aktivasyon işlemini bir türlü yapamadım sizin buraya koyduğunuz crack dosyasını da indirdim fakat dll hatası veriyor hatada şu Flash Video Extension.dll bulunamadğınıdan bu uygulama başlatılamadı.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir. yazısı çıkıyor acaba ben yeniden download mı etmem lazım bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Neyi çalıştırırken veriyor?

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Google harikadır.

Sende Oldukca İyisin Yaptigin Herseyi Begeniyorum. Calismalarin Çok Saglam. Ama Cevapların Biraz Agresif Gibi Gelior. Benim İlk Sorumun İcinde Google in Acciklayamadigi Seyelerde Var Mesela. Kİmlere Yarar Falan Mesela İnternette Dolasiren Bir Faydasi Varmi Gibi Şeyler. tartismak icin Söylemiyorum. Ama

"Google.com!" Yazilacagina 3-5 kelime daha yazip. Nekadar Özverili Oldugunu Düsünmemizi Saglayabilirdin. ( INSANIZ ). Hepimizin Hataları Var Ama. Göz önünde Olanlar daha dikkatli Olmalılar.

• Administrator
Sende Oldukca İyisin Yaptigin Herseyi Begeniyorum. Calismalarin Çok Saglam. Ama Cevapların Biraz Agresif Gibi Gelior. Benim İlk Sorumun İcinde Google in Acciklayamadigi Seyelerde Var Mesela. Kİmlere Yarar Falan Mesela İnternette Dolasiren Bir Faydasi Varmi Gibi Şeyler. tartismak icin Söylemiyorum. Ama

"Google.com!" Yazilacagina 3-5 kelime daha yazip. Nekadar Özverili Oldugunu Düsünmemizi Saglayabilirdin. ( INSANIZ ). Hepimizin Hataları Var Ama. Göz önünde Olanlar daha dikkatli Olmalılar.

İnsanlarımız çok hazırcı. Herşeyi google'de ilk aramada çıkabilecek en basit şeyi bile foruma yazıyorlar. Sonrada cevap bekliyorlar. Ama ellerindeki deryanın farkında değiller. Ve bu durumdan sıkıldım artık. İnsanlar biraz daha özverili olup google'yi kullanmalılar. Üstteki cevabı ben alsaydım, utanırdım gerçekten.

İnsanlarımız çok hazırcı. Herşeyi google'de ilk aramada çıkabilecek en basit şeyi bile foruma yazıyorlar. Sonrada cevap bekliyorlar. Ama ellerindeki deryanın farkında değiller. Ve bu durumdan sıkıldım artık. İnsanlar biraz daha özverili olup google'yi kullanmalılar. Üstteki cevabı ben alsaydım, utanırdım gerçekten.

Burası Bir Forum Sitesi????

1 yilda bukadar konu acilmis, bukadar cevap yazilmis site diye ana sayfada bilgi veriyorsunuz. Güzel Birsey. Sıkıldıysanız biraz tatil yapın. dinlenin. iyi gelir eminim. cünkü TNCTR nin bu noktada olmasinin sebebi cok calisilmasi. 2 oldu bugün sizin sert yanıtlarınıza rastliyorum. kendimden örnek vereyim. ben agresif olabiliorum, böyle olmaya basladigim zaman ortamdam uzaklasiyorum. sonra sakinlsince dönüyorum. hep karsimdakiiyle kötü olmuyorum. hem kendimi gereksiz yere sıkmamış oluyorum. Hem Google Senin yerini almaz ki :)

• Administrator
Burası Bir Forum Sitesi????

1 yilda bukadar konu acilmis, bukadar cevap yazilmis site diye ana sayfada bilgi veriyorsunuz. Güzel Birsey. Sıkıldıysanız biraz tatil yapın. dinlenin. iyi gelir eminim. cünkü TNCTR nin bu noktada olmasinin sebebi cok calisilmasi. 2 oldu bugün sizin sert yanıtlarınıza rastliyorum. kendimden örnek vereyim. ben agresif olabiliorum, böyle olmaya basladigim zaman ortamdam uzaklasiyorum. sonra sakinlsince dönüyorum. hep karsimdakiiyle kötü olmuyorum. hem kendimi gereksiz yere sıkmamış oluyorum. Hem Google Senin yerini almaz ki :D

Sizin Google'de çok kolay bulunabilecek sorunuza cevap vermezsem defalarca mesaj yazıp konuyu yukarı çıkartacaksınız belki. Ortamdan uzaklaşmak daha fazla çöp konunun çıkmasına neden olacaktır. Google tabi benim yerimi almaz. Ben çünkü sizin yerinize google'de arama yapıp buraya yazarım. Ki öyle yapıyorum %80.

Özür Dileyerek Söylediklerinize Hak verdigimi Bilmelisiniz. Tamam, Bundan Sonra Öyle Yaparım, Sizinde isiniz Kolay Degil, Anliyorum. Ama Sizinle Benim aramdaki Farklar Cikiyor İşte O zaman, Siz Araştırmacısınız. Bizde Hazıra konuyoruz ( kabaca ) Ama Keşke Elimden Daha iyisi Gelse. Sizin Gibi Yapsam Zaten Ya Sizin Kadar İyi Olur Sormazdim "O" Soruyu Size Yaza Size Yakın Olurdum. Neyse Tekrar Teşekkür Ediyorum . Bu Bu Konudaki Son Post'um. Kolay Gelsin

tnctr.com'u kısa bir zamandır takip ediyorum, çalışmalar çok güzel gerekli ve faydalı bilgiler var ancak; az önce yukarıda tanık olduğum tartışma gereksiz. Çünkü Admin'de Kullanıcı'da kendine göre haklılar... Admin'in şikayetçi olduğu konu bence tartışma yaşadığı kişi ile değil türk insanının genel bir problemi ile alakalı... " Hazırcılık !" Maalesef gerçekten bu böyle... Türk insanı olarak bu bizim yapımızda, karakterimizde var. Emin olun kimse kimseden daha üstün değil, bireyleri diğerlerine göre daha üstün yada zeki gösteren yaptıkları araştırmalar ve bunların sonucunda gelen başarılardırç bence bu sitenin admin'ide böyle yapıyor ve bu araştırmacı ve sonuç odaklı tavrından dolayıda hem teşekkür hemde tebrik ediyorum kendisini. İşin kullanıcı tarafına gelince... Kullanıcı zaten işine yarayan bişiler bulmak için burada ama ne aradığını bilen ve bilmeyen insan arasında fark var tabi ki ! Arkadaşımız paylaşılan bu programın ne işe yaradığını sormuş... Bu konu altında program hakkında bişiler yazan insanların paylaşılan programla ilgili yakından ilgili olduklarını yada programın nitelikleri hakkında bilgi sahibi olduklarını anlayabiliyoruz. Arkadaşımız bu programın ne işe yaradığını bu konu altında sormakla hata etmiş olabilir, ama bence forumlarda google gibi bir bilgi kaynağı....

Bu programın ne işe yaradığına gelince arkadaşım... O kadar münakaşa olmuş tartışılmış ama sen soruna yanıt alamamışsın...

Flash'ı en basit olarak şu şekilde anlatabilirim sana. Adoba flash programı sayesinde Resim'leri bir araya getirerek ve efektler ekleyerek oluşturulan animasyonlara flash diyebiliriz. En basit örnek olarakta sitenin en üstünde yer alan havai fişeklerin patladığı tnctr nin 1. yıl kutlama banner'ı verilebilir.

Umarım bu tarz tatsızlıklar bir daha yaşanmaz.....