Jump to content

webcam sorunu

tnctr42

Recommended Posts

arkadaşlar a4tech pk355 wiewcam kullanıyorum msn de açtığımda ben kendimi çok net görüyorum ama karşı tarafta çok bulanık gösteriyomuş yüzüm bile gözükmüyormuş neden bende netken orada bulanık anlayamadım bilen varsa lütfen bana yardım etsinblink.gif

arkadaşlar a4tech pk355 wiewcam kullanıyorum msn de açtığımda ben kendimi çok net görüyorum ama karşı tarafta çok bulanık gösteriyomuş yüzüm bile gözükmüyormuş neden bende netken orada bulanık anlayamadım bilen varsa lütfen bana yardım etsinblink.gif

pro deilse normaldir bende pk635 var çok net gösteriyor karsı tarafla aynı

ekran çönügürlüğünderdir normal

bulanık olması deil de kare kare gösteriyordurdedimya ekranın çözünürlügü farklı oldumu böyle olur mutlaka senin ekran çözünürlügün daha düsük olmasından kaynaklanıyor karsı tara fın aynı ekran çözünürlügü oldugundan emin miap yazcam

ben kendi bilgisayarım da iki tane oturum açıp denedim kendi kendime kamera açtım yani kamerayı açtığım taraf çok net gösterio kamerayı gönderdiğim taraf bulanık ekran çözünürlüğünden değil demekki bende anlamıyorum internet aktarım hızından kaynaklanabilir mi acaba? :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...