Jump to content

Ses Sorunum var :(

KieRoN

Recommended Posts

arkadaşlar yardım edin lütfen. dün oyun oynarken ses gitti o kadar uğreştım hala geri getiremedim. ghost attım, format attım, bios ayarlarına girdim gene olmadı ne yapıp sesi tekrar açabilirim arkadaşlar yardım edermisiniz lütfenn ...

arkadaşlar yardım edin lütfen. dün oyun oynarken ses gitti o kadar uğreştım hala geri getiremedim. ghost attım, format attım, bios ayarlarına girdim gene olmadı ne yapıp sesi tekrar açabilirim arkadaşlar yardım edermisiniz lütfenn ...

ses kartın markası ne onu yazsan bide hopörlörünü test ettinmi mesela radyoya bağladın ses geliyormu bunlara bak bide format attım diyorsun tekrar driverini kurdunmu. sorun ses kartındamı değilmi ona bakmak lazım ...

anakartım= msi k9neo ses kartı anakartın içindeymiş.

hoparlörleri test ettim çalışıolar, format attıktan sonra driverlerin hepsini yükledim

ozaman kardeş ses kartında donanımsal bi sorun var demektir.

anakartının K9N NEO olduğunu varsayıyorum.

Buyrun bu driveri deneyin

Realtek High Definition Audio Driver (2007-05-17)

http://download1.msi.com.tw/files/downloads/dvr_exe/Vista_Realtek_HD_MB.zip[/CODE]

Tümdriver ve biosu güncellemek isterseniz

[CODE]http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=1&prod_no=255[/CODE]

bu sorun benimde başıma geldi bi ses kartında neyse sorunun fizikselde olabilir ses kartını çıkar ve kaployu soktuğun yere(ses çıkışı) bi bak eğer sallanıyorsa hiç uğreşmadan bi elektronik işlerden anlayan yada bi televizyoncuya yada kendin kaynak yap

tüm hdd yi sil diorsun. onuda denerim kardeşim yeterki ses çıksın pc den. ses gelmeyen pc den bi zevk alamıorum :(

vistamı kullanıyorsun xpmi

vista kullanıyorsan arkadasın verdiği realtek ses sürücüsünü de kurdunmu

sounmax2 sı denedinmi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...