Jump to content

Katılımsız Vista Aktivasyonu

Recommended Posts

olur mu rarlı şekilde mecburen rar yapmak zorunda kaldım onun içindeki $OEM$'i olduğu gibi sources klasörüne atın eğer program eklemesi falan yapmadıysanız sadece aktivasyon istiyorsanız en kesin ve güzel çözüm bu

olur mu rarlı şekilde mecburen rar yapmak zorunda kaldım onun içindeki $OEM$'i olduğu gibi sources klasörüne atın eğer program eklemesi falan yapmadıysanız sadece aktivasyon istiyorsanız en kesin ve güzel çözüm bu

belki dedim zip li bir dosyadır aynı addon gibi olabilir dedim teşekkür ederim açıklama yaptığınız için.

Bunu Sources Klasörüne at başkada bişey yapmana gerek yok vista aktif bi şekilde açılacak

Günaydın selamlar ben VİSTA da SOURCES Klasörünü bulamıyorum. Belki bilmediğimden

belki de başka bir yolu var ama bulamadım yeri konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Benim sorun Vista Ultimate in süresi dolduğu için Vista hiç açılmıyor sadece aktivasyon için

seçenekler geliyor. Sadece Güvenli kipte açılıyor o zamanda Aktivasyona izin vermiyor.

Bu konuda da sizin oem klasörünüz çözüm olabilecek gibi geldi bana.

Yardımlarınızi bekliyorum .Teşekkürler..

Arkadaşlar sizden de yardım alabilirsem sevinirim.

katılımsız vista kurulumda aktivasyonu otomatik yaparsınız benim dediğim yöntemle $OEM$ klasörünü DVD dizini içerisindeki sources klasörüne atmanız yeterli

ama normal sistemde aktivasyon sorununuz varsa

Please register to see this content.

burdaki aktivasyon cracki full katılımsız güvenli kiptede açarak sadece çift tıklamayla aktivasyon yapabilirsiniz işlem sırasında hiçbir ekran çıkmaz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...