Jump to content

bilgisayr açılmıyor

kontra

Recommended Posts

arkadaşlar resimde gördüğünüz anakart üzerinde olan fan çok aşırı ses çıkarıyordu bende üstünde bulunan iki vidayı söktüm ve temizledim yanlarında ki yaylarla oynadım felan ses gitsin diye fakat daha sonra bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor ne yapmış olabilirim anakarta zarar mı verdim acaba yoksa başka şekilde hallolabilir mi yardımlarınız bekliyorum

4756ep-9nda3j-large.PNG

fan çalışıyor yine aynı şekilde ama bilgisayara görüntü gelmiyor

anakarttaki diğer donanımları kontrol edin. ramlerin iyi takılı olduğundan emin olun diğer kablo ve donanımların da.

anakarttaki diğer donanımları kontrol edin. ramlerin iyi takılı olduğundan emin olun diğer kablo ve donanımların da.

ramlari söküp tekrar taktım ekran kartınıda söküp tekrar taktım yine bişey değişmedi yardımcı olduğunuz için teşekkürler

ramlari söküp tekrar taktım ekran kartınıda söküp tekrar taktım yine bişey değişmedi yardımcı olduğunuz için teşekkürler

DOSTUM TÜM DONANIM BAĞLANTILARINI KONTROL

ET. BİRDE AÇILIŞTA SES GELİYORMU ONA BAK. BUNLARDA OLMUYORSA KÖTÜ HABER AMA ANA KARTI HASARLAMIŞ OLABİLİRSİN. EĞER ARIZA VARSA YÜZDE 90 ANAKARTTAN. AÇILIŞTA HİÇ SES YOKSA FANLARIN ÇALIŞIYOR AMA GÖRÜNTÜ GELMİYORSA BÜYÜK OLASILIK BU.

Aynı Fanı bende söküp düzenli olarak temizliyorum kirlenince cok gürültü yapıyor sende büyük olasılıkla sokerken veya takarken bir sıkıntı cıkmış olabilir birde arkadaşların sordugu gibi biosun uyarı sesi veriyormu ? Imkanın varsa başka parçalarla deneyip bozuk parçayı bulmayı deneyebilirsin.

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...