Jump to content

Cooler Master HAF 932 Kasa Aranıyor!

anilguleryuz
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba, bu kasayı arıyorum. Her yeri aradım, taradım bulamadım. Bu kasadan kullanan birileri vardır diye düşünüyorum forumda. Kasa fiyatları uçmuş durumda ne alacağıma bir türlü karar veremedim. Bu kasanın çok fazla artı özellikleri var, 300 TL gibi bir fiyatla satılıyor. En azından yurtdışındaki fiyatlar bu şekilde olup Türkiyeye gönderimi maalesef ki yapılamıyor. Bu ürünü tedarik edebileceğim bir yer veya satan arkadaş var mı forumda? Temiz bir şekilde? Hiçbir sorunu olmayan? Yada iç hacimi bu ürün özelliklerinde geniş bir kasa ve düşük maliyetli 300-400 en fazla 500 TL gibi bir maliyetli bir kasa önerebilecek var mı? Bir kasa için 1000 TL veremem çünkü artık kasamı değiştirmem gerekiyor. Thermaltake, cooler master, zalman gibi ünlü markalar önerirseniz sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

şunu düşündüm

Please register to see this content.
burda da x predatorun fiyatı sanki biraz daha uygun gibi ama 500 w psu var şuan bende kasanın fanlarına yeterli gelir mi diye düşünmekteyim. Bunlarda psu dahil değil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Selam
İyi ve sağlam bir kasa istiyorsanız, CORSAIR kasalardan şaşmayın..
İncelemek için

Satın almak için en ucuzu

Corsair markalarından daha fazlasını istiyorsanız

Please register to see this content.

Hayırlısı olsun..

Edited by Bay_KG

• 2 ay sonra...

dızzzzzzzzttttttt yanlış!...  cevap en iyi kasa markası 1-phanteks,2-nzxt,3-silverstone(Soğutma bakımından anakart monte yerleri arkadadır) ve 4-Lian Li'dir phanteks evolv atx çok güzel ancak dvd-rw yok external dvd-rw almak lazım ben kasanın içinde sıralı hard disk yuvaları sevdiğim için bunda öyle değil arka solda 2 adet yuvası bulunuyor ve 2 tane anakart arka göbeğinde ssd yeri biraz tuhaf bir kasa ama muazzam birşey

Phanteks enthoo primo luxe var buda çok büyük be arkadaşım bunu alıcam ama ölçtüm biçtim kasa benim kapaklı pc masasına sığmıyor çekmeceyi çıkartsam ancak sığacak ama yinede tosacak bir biçimde büyük bir kasa ama çok güzel görünümlü... benimde kafam karıştı full tower mı atx mi diye ikilemde kaldım

Phanteks Enthoo Pro var buda iyide tipi pek hoşuma gitmedi

Xigmatek Talon'a baktım bu uygun sanırım bana göre ki bunu almayı düşünüyorum

birde exper xcellerator var bu baya eskilerden kalma bir model buda çok hoşuma gitti mediamarktta gördüm dikkatimi çekti ama bunun boşunu bulmak sıkıntı çünkü exper sadece kasayı içerisinde parçalarıyla beraber satıyor oda 4 bin tl küsur boşunu bulamadım...