Jump to content

Kablosuz Mouse Ters Yönde çalışma Sorunu.

weyso
 Share

Recommended Posts

İyi günler arkadaşlar.

everest km 1784 model kablosuz mouse bir anda ters yönde haraket etmeye başladı. google da ki anlatımlara baktım bir çözüme ulaşamadım. bu modelin açıkçası sürücüsünü de bulamadım. yardımcı olabilirseniz sevinirim :).  

Çözümü: servise gönderdim. servis de sıfır ürün gönderdi :)

Edited by weyso

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By artae
      File size: 1.5 MB

Mouse Button Control converts Middle-Mouse-Button-Click to a Double-Click.

It is as if you pressed the left-mouse-button two very quickly. This is handy if you do not need the Middle-Mouse-Button, but do a lot of Double-Clicks. Converts the four arrow keys to mouse moves option. To press an arrow key will move the mouse cursor one pixel. This is handy if you want to use the mouse to highlight and grab something, and continue to hold down the left mouse button while tapping the arrow keys. This allows you to move an object precisely where you want it. You can turn this option on and off as needed.

Updates: official site does not provide any info about changes in this version
      DOWNLOAD

http://nitroflare.com/view/818421D50D4F3BF/jew1r.ElectraSoft.Mouse.Button.Control.20.12.21.rar

https://rapidgator.net/file/a92ff798ce52739edacca32eee2da279/jew1r.ElectraSoft.Mouse.Button.Control.20.12.21.rar

• By Spodd19
      Everest SM-441 mouse sahıbım sağ tuşunu yerınden cıkardım ve tekrar yerine taktığım zaman takılı kaldı yani bozuldu ne yaptıysam duzelmedı ama bu klasık tuşların harıcınde 2 tane tuş daha var mouse nin yan tarafında sağ tuşun görevini bu tuşların herhangi birine atayabilirmiyim bazı programlara baktım ama yapamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

• By blue_life
      Keyfreeze kısaca klaveye ve fare tuşlarını kilitlemenize (engellemenize) yarayan portable bir uygulamadır. Çevremizdeki ufaklıklar bir video izlerken klavye ve fareyle, bir yazı yazarken fareyle oynayıp sorunlara yol açabiliyor. İşte bu gibi durumlarda klavye ve fare tuşlarını bu programla kilitleyip ufaklıkları engellemeniz mümkün. Ben film-video izlerken görüş açımda ufaklıklar varsa bu programla klavye-fare tuşlarını engellerim. :)
      Tabi benim veridiğim örnekleri çoğaltmak mümkün. Misal görüntülü görüşme yaparken, çocuklara çizgi film vs. gibi bir video açıp bilgisayarın başından kalkmanız gerektiği zaman vs. vs...

Programı indirip, kullanmak istediğiniz konuma çıkartıp çalıştırın. Program ilk çalıştığında otomatik olarak 5 saniye sonra klavye ve fareyi yasaklamaktadır. Yasaklamayı geri sayımın bulunduğu kırmızı alana farenizle tıklatıp iptal edebilirsiniz. Ben genelde geri sayımı ayarlarından iptal ederek kullanıyorum.

Uyarı: Tuşlar kilitlenince, kilidi açmak için klaveye kısayolunu kullanmalısınız. Varsayılan klavye kısayolu: Ctrl + Alt + F tuş kombinasyonudur. Fareyi kilitlemediyseniz, fareyle saatin bulunduğu programın iconuna çift tıklatıp veyahut sağ tıklatıp gelen menüden kilitlemeyi açabilirsiniz. Varsayılan olarak başlangıçta klavye ve fare kliltlenmektedir.

Saatin buluduğu alandaki programın simgesine sağ tıklatıp, gelen menüden programın ayarlarına ulaşabileceğiniz gibi kilitleme, kilidi kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca programın simgesine çift tıklatıp, ayarlarda belirlediğiniz klavye kısayolu ile de kilitleme ve kilidi kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Klavye veyahut farenin tuşları kilitlendiğinde yukarıdaki bilgi penceresi ekrana gelmektedir.

Klavye veyahut farenin tuşlarındaki kilitlenme açıldığında yukarıdaki bilgi penceresi ekrana gelmektedir. Tabi siz bu bilgi pencerelerini programın ayarlarından kapatabilirisniz.
      Menüden seçeneklere tıklatıp programın ayarlarına göz atalım.

Programın Türkçe desteği olduğu için çok fazla detaya girmek istemiyorum. Lakin programı kurcalarken belirlediğiniz klavye kısayoluna dikkat etmelisiniz. Eğer klavye ve fareyi kilitlerseniz, kilitlemeyi açmak için bu kısayol gerekecek. Bu arada geri sayımı iptal etmek için 5 saniye kısmını 0 saniye olarak ayarlamanız gerekiyor.

Programın yeni sürümünde gelen özeliklerini kısaca yazıp, tanıtımı sonlandıralım...
      [spoiler]BlueLife KeyFreeze v1.3 (11.02.2015)
      - Program yeniden kodlandı.
      - Klavye ve farenin ayrı ayrı veya birlikte yasaklanması sağlandı.
      - Kilitleme ve kilidi açmak için klavye kısayolu eklendi. Varsayılan kısayol Ctrl + Alt + F
      - Kilitleme açılınca kullanıcıyı kilitleme seçeneği eklendi.
      - Ctrl + Alt + Del kısayoluyla yasağı kaldırma seçeneği kullanıcıya bırakıldı
      - Fareyi kilitleyince haraket ettirme veya fare işaretcisini gizleme seçenekleri eklendi.
      - Kilitlemeden önceki geri sayım kullanıcıya bırakıldı. 0-25 saniye değeri arası ayar yapılabiliyor. 0 yapılırsa geri sayım kapalı sayılıyor.
      - Kullanıcı belli bir dakika boşta kaldığında kilitleme seçeneği eklendi. 0-60 dakika arası. 0 yapılırsa kapalı varsayılıyor.
      - Başlangıçta kilitleme seçeneği kullanıcıya bırakıldı.
      - Kilitleme, kilidi açma veya geri sayım için bilgilendirme penceresi eklendi.
      - Kilitleme, kildi açma veya geri sayım için ses ile uyarı seçeneği eklendi.
      - Kilitleme ve kilitlemeyi açmak, programı kapatmak gibi opsiyonlar için tray menüsü eklendi.
      - Kilitleme olduğunda, tray simgesini gizleme seçeneği eklendi. Belirli hotkey kullanıp kilidi açınca icon görünür.
      - Tray iconuna çift tıklatıp kilitleme veyahut kilidi açmak için özellik eklendi.
      - Dil seçeneği eklendi.[/spoiler]

Desteklenen Sistemler: Windows Xp , Windows Vista , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 (x86 & x64)
      Desteklenen Diller: English , Turkish , German , Greek,Japanese

CRC32: c26a2aae
      MD5: 11a2b532d02f730881d58bff59727bdc
      SHA1: 9549c04e6eb39497461dae4c9afd38582df09a8e

• By emin.umut
      Örnekteki gibi kelimeleri doğru yere taşıyıp, kontrol et butonuna tıklayınca doğru mu yanlış mı olduğunu kontrol etmek istiyorum. Acaba bunu yapmam mümkün mü?

• By Proctives
      # Kesinlikle kullanılmamıştır.
      # Orijinal pili,kılıfı,CD(Driver) ve kullanma kılavuzu mevcuttur.(Garanti belgesi 2 yıl olup başlatılmadı.)
      # Kargo alıcıya aittir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz...
      Detaylı resim ve bilgi için => http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-kablosuz-mouse-pil-kilif-cd-kullanma-kilavuzu-a4-tech-g9-250-144292846/detay/

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...