Jump to content

kara-okyanus
 Share

Hangi akıllı telefon daha iyi?  

5 members have voted

1. 1. Hangi akıllı telefon daha iyi?

• SAMSUNG A310
      0
    • ASUS ZENFONE 2 32GB
      0
    • LENOVO VIBE P1 ÇİFT SİM
      1
    • APPLE IPHONE 5S 16GB
      1
    • SONY XPERIA XA
      2
    • SAMSUNG GALAXY J7
      1
    • LG G3 D855 TITAN 32 GB
      0

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, akıllı telefon seçimi için yardımcı olabilir misiniz? Bütçem 1200-1300 TL civarı ama elzem olması durumunda artırabilirim. (Bu arada almayı en çok düşündüm telefon ilk iki telefondan biri)

SAMSUNG A310 ---> 1200-1250 TL

ASUS ZENFONE 2 32GB 2.3 GHZ ÇİFT SİM ---> 1200 TL

LENOVO VIBE P1 ÇİFT SİM ---> 1300 TL

APPLE IPHONE 5S 16GB ---> 1350-1500 TL

SONY XPERIA XA ---> 1400 TL

LG G3 D855 TITAN 32 GB ---> 1300 TL

SAMSUNG GALAXY J7 ---> 1200 TL

.

.

.
Samsung A310, 2016 çıkışlı;  Asus Zenfone 2 daha eski ama özellikleri daha iyi görünüyor; Lenovo P1 benzer özelliklerde ve batarya kapasitesi çok iyi görünüyor; Iphone 5S özellikleri daha kısıtlı ama kalite farkı olabilir... Önerilerinizi bekliyorum.

Kardeşim ben Z2 sahibiyim sana şurdaki tüm telefon modelleri içerisinde en çok güvenebileceğin markanın Sony olduğunu söyleyebilirim ; iyi bir pil ömrü (android tarafında pil optimizasyonunu en iyi beceren sonydir bence), kamera performansı ve optimum android deneyimi istiyorum diyorsan diğerlerine hiç bakma bile (Sony android güncellemelerinde elini en çabuk tutan firmalardan biri , Asus telefonlarını doğru dürüst güncellemiyor bile Zenfone 2 alan arkadaşım pişman misal ; android 5.0 kullanıyorlar daha android 7.0 çıkıyorken) 

Iphone 5S alacağına illa ki Iphone istiyorum diyorsan Iphone SE almanı öneririm ama tabii bütçeni aşar o

G3 filan biraz daha eski modeller kaldılar , daha yeni jenerasyon 2016 filan ürünleri almanın daha yararlı olacağını düşünüyorum