Jump to content

WinCloser 2.1 XP

545454

Recommended Posts

pcotomatikkapatma.jpg

Bu kategoride gördüğün en güzel program. Üstelik Türkçe. Siz indirmek istediğiniz dosyaların komutunu verin, mışıl mışıl uyuyun. Zamanı gelince de pc kendisi kapansın. Boyutu da sadece ve sadece 615 kb.

http://rapidshare.com/files/41006813/PC_OTOMAT__304_K_KAPATMA_PROGRAMI.EXE

Akozdem!R -> icon13.gifDİKKAT: Lütfen Konu Başlığını İçeriğe Uygun Olacak Biçimde Yeni Konu Açınız, Bir Daha ki Sefere Çöpe Taşımak Zorunda Kalacağım.

Merhaba Kardeşim,

Paylaşım için teşekkür ederim , ancak "Siz indireceğiniz dosyaların komutunu verin mışıl mışıl uyuyun zamanı gelince pc kapansın" demişsiniz. Bunu nasıl yapacağımızı anlatırmısınız lütfen. Ben sadece ayarlanan saatte kapanacak şekilde ayarlayabiliyorum. Dosyaların indirilmesi duruma göre farklı zaman alacağı için önceden zaman belirlemek mümkün değil. İndirme işlemi bittiğinde kapanması için nasıl ayarlamak gerektiğini yazarsanız memnun oluruz.

Teşekkür ederim.

Merhaba Kardeşim,

Paylaşım için teşekkür ederim , ancak "Siz indireceğiniz dosyaların komutunu verin mışıl mışıl uyuyun zamanı gelince pc kapansın" demişsiniz. Bunu nasıl yapacağımızı anlatırmısınız lütfen. Ben sadece ayarlanan saatte kapanacak şekilde ayarlayabiliyorum. Dosyaların indirilmesi duruma göre farklı zaman alacağı için önceden zaman belirlemek mümkün değil. İndirme işlemi bittiğinde kapanması için nasıl ayarlamak gerektiğini yazarsanız memnun oluruz.

Teşekkür ederim.

Download programı kullanıyorsanız indirilen dosyanın ne kadarının kaldığını, tamamlanması için ne kadar süreye ihtiyaç duyulduğunu yazdığını görebilirsiniz. Bu süreye 10 dk. yanılma payı ekleyerek pc'nin kapanma süresini saat olarak değil, geri sayım aracı olarak belirleyebilirsiniz.

Merhaba Kardeşim,

Teşekkür ederim.

Onun için buraya bir bak derim...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=33974

Merhabalar,

Her ikinize de teşekkür ederim. Genellikle Rapidin bedava kısmından download yaptığım için indirme yöneticisi kullanamıyoruz. İndirme yöneticisi kullanmaya izin veren sitelerden ise FlashGet ile indirme yaparken "Bitince Bilgisayarı Kapat" diyebiliyoruz.

İlginize tekrar teşekkür ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...